Nauka chińskiego | Język mandaryński
Profesjonalny kurs chińskiego

| Język chiński od podstaw

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH

szkoła języka chińskiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS CHIŃSKIEGO?

DLA BIZNESU

Chiny są potęgą ekonomiczną. Znając język chiński i realia kulturowe, będziesz mógł prowadzić sprawną komunikację oraz budować i podtrzymywać relacje biznesowe.

Znając język chiński, możemy swobodniej podróżować po Chinach, Tajwanie, Hongkongu, Singapurze, często po chińsku dogadamy się także w Malezji czy Indonezji,

DLA PODRÓŻY

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy chińskiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po chińsku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka chińskiego!

Język chiński to rzadka i cenna umiejętność (szczególnie wśród Polaków). Jest bardzo doceniana na rynku pracy, niezależnie od branży. Nauka języka chińskiego online to Twoje wyższe zarobki i profesjonalny start w świat dynamicznie rozwijającej się światowej gospodarki.

LEPSZA PRACA

POZNANIE KULTURY

Język chiński jest kluczem do kultury Chin. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Chińczykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat!

Nauka języka chińskiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

Język chiński a język mandaryński


Mówiąc o języku chińskim, często jako synonimu używa się określenia „język mandaryński” lub „chiński mandaryński”. Czy jest to jednak to samo?


Po chińsku „język mandaryński” nazywany jest językiem standardowym - pǔtōnghuà 普通话. Jak mówimy "język chiński", to zwykle mamy na myśli właśnie chiński język mandaryński – zatem jego oficjalną odmianę.


Choć w Chinach wciąż istnieje wiele dialektów, to za oficjalną wymowę uznaje się właśnie język mandaryński. W nim nadawane są komunikaty radiowe i telewizyjne oraz odbywa się nauczanie w szkole. Współcześnie większość osób posługuje się płynnie mandaryńskim właśnie ze względu na odbywanie w tym języku edukacji, choć czasem słychać w wymowie lokalne naleciałości. Również obcokrajowców naucza się właśnie standardowej, mandaryńskiej wymowy języka chińskiego. Mówiąc więc o języku chińskim, warto wiedzieć, co kryje się pod pojęciem "język mandaryński".

Czy język chiński jest trudny?


Język chiński z jednej strony fascynuje, a z drugiej przeraża. W końcu uchodzi za najtrudniejszy język świata! Z drugiej strony wiadomo, że nauka chińskiego może nam się opłacić. Nic dziwnego, że coraz częściej w wyszukiwarkach wpisujemy frazy takie jak chiński dla początkujących lub chiński podstawy.


Już od pierwszych lekcji języka chińskiego możemy zauważyć, że nie ma on tak wielu formalnych zasad gramatycznych, jak języki europejskie. Przypadki? Zapomnij! Czasy? Absolutnie nie! Język chiński nie odmienia czasowników ani rzeczowników, nie ma rodzajów, w zasadzie nie posiada liczby mnogiej.


Chiński posiada bardzo przyjazne dla uczących się słowotwórstwo. Znając kilka słów/znaków możemy tworzyć nowe słowa lub zgadywać znaczenia napotkanych wyrazów. Np. znaki oznaczające ogień 火 (huǒ) i górę 山 (shān) zestawione razem dadzą… wulkan 火山(huǒshān)! Logiczne, nie?


Nie taki chiński straszny jak go malują. Nauka języka chińskiego, jak każdego języka obcego, wymaga pewnego wysiłku, nie jest jednak niemożliwa. Może zamiast odstraszającej etykiety najtrudniejszego języka powinien

zająć pierwsze miejsce na liście "najprostsze języki do nauki"?

JĘZYK CHIŃSKI NAUKA - KURSY CHIŃSKIEGO ONLINE

Czemu kurs chińskiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka chińskiego Warszawa, nauka chińskiego w Krakowie czy kurs języka chińskiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka Państwa Środka.


Chiński online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka chińskiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje chińskiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka chińskiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

ZDALNA NAUKA CHIŃSKIEGO - NASZA METODA

ZDALNA NAUKA CHIŃSKIEGO - METODA KOGNITYWNA

Metoda kognitywna, według której uczymy, to stworzone przez nas narzędzie do przekazywania wiedzy gwarantujące szybkie postępy.


Opracowaliśmy naszą metodę w oparciu o techniki, które maksymalnie angażują zdolności poznawcze Twojego mózgu. Weźmiesz udział w kursie podczas którego będziesz mówić po chińsku!

NASZA METODA POZWALA CI ŁATWIEJ ZAPAMIĘTYWAĆ MATERIAŁ PODCZAS LEKCJI

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA CHIŃSKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

MAKSIMUM EFEKTÓW W MINIMALNYM CZASIE - KAŻDA MINUTA LEKCJI JEST PRZEMYŚLANA I WYKORZYSTANA, PRZEZ CO MNIEJ MUSISZ PRACOWAĆ W DOMU

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Niektóre szkoły języka chińskiego tworzą własne metody nauczania (np. bohan). Nasze kursy chińskiego realizowane w oparciu o metodę kognitywną. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka mandaryńskiego, które są bardzo skuteczne.


Chiński online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja chińskiego czeka na Ciebie!

Niektóre szkoły języka chińskiego tworzą własne metody nauczania (np. bohan). Nasze kursy chińskiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka mandaryńskiego, które są bardzo skuteczne.


Chiński online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja chińskiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA CHIŃSKIEGO

Kursy języka chińskiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja chińskiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka chińskiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język chiński: poznaj praktyczne informacje, chiński podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka chińskiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka chińskiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja chińskiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

SZKOŁA JĘZYKA CHIŃSKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Chiński online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka chińskiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki stworzyliśmy od podstaw skuteczną metodę, dzięki której zdalna nauka języka chińskiego naprawdę działa. Język chiński z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze i ucz się w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z chińskim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka chińskiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki chińskiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język mandaryński stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po chińsku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci mailowo dyplom dwujęzyczny (po polsku i po chińsku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę chińskiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka chińskiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka chińskiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs chińskiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Chiński online - żaden problem!

Nauka chińskiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka chińskiego z lektorem

Chiński online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs chińskiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci mailowo dwujęzyczny dyplom (polsko-chiński).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs chińskiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy chińskiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy chińskiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Chiński online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka chińskiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka chińskiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Uczymy chińskiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć tysiące osób na różnych poziomach.


Wiemy, że chiński to język przyszłości i dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język chiński podstawowe zwroty, nauka języka chińskiego i kultura Chin: nasze artykuły o Chinach


Odwiedź również nasz profil na Facebooku.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00

https://kierunek-wschod.pl/jezyk-chinski-online
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA CHIŃSKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA CHIŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka chińskiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka chińskiego online.

MARTA MOŃKO

SINOLOŻKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Mam na imię Marta i jestem sinologiem. Język chiński to moja pasja! Uważam, że nauka chińskiego online to skuteczny i wygodny sposób na poznawanie tego języka.

- filologia dalekowschodnia, Uniwersytet Wrocławski

- stypendium językowe w Chinach, South China Normal University

- nauczanie języka chińskiego jako obcego, Zhejiang University


ZOBACZ FILM

MARTA ZALEWSKA

SINOLOŻKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Jestem absolwentką sinologii na Uniwersytecie Warszawskim. Język chiński pokochałam od pierwszego wejrzenia i po wielu latach ciągle uważam, że jest niezwykły i fascynujący.

- sinologia, Uniwersytet Warszawski

- dwuletnie stypendium językowe w Chinach, Uniwersytet w Qingdao


ZOBACZ FILM

MARTA KOCEŁUCH

SINOLOŻKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Mam na imię Marta, a moje chińskie imię to 米曼婷Mǐ Màntíng. Od dwunastu lat uczę języka chińskiego. Chiny są moją pasją, a nauczanie języka chińskiego sprawia mi wielką radość.

- sinologia, Uniwersytet Warszawski

- roczne stypendium językowe w Shandong Normal University, Jinan, Chiny

- roczne stypendium językowe w Guizhou University, Guiyang, Chiny

- praktyki w Shinegood Museum, Xiamen, Chiny

- studia podyplomowe Współczesne Chiny, Uniwersytet Jagielloński

ZOBACZ FILM

TOMASZ MISZTAL

SINOLOG, LEKTOR KIERUNEK WSCHÓD

你好! Jestem studentem pierwszego roku studiów magisterskich w Zakładzie Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem przekonany, że nauka chińszczyzny może być nie tylko przyjemnością, ale też wspaniałą przygodą intelektualną.

- stypendium Huayu Enrichment Scholarship w roku akademickim 2022/2023, Chinese Language Center, National Cheng Kung University

- kursy przygotowujące do egzaminu TOCFL oraz kurs biznesowego języka chińskiego, Ośrodek Nauczania Języka Chińskiego HUAYU


ZOBACZ FILM

MIŁOSZ PIĄTEK

SINOLOG, LEKTOR KIERUNEK WSCHÓD

大家好! Mam na imię Miłosz albo, jak nazywają mnie Chińczycy, 齐沐泽 (Qímùzé). Jestem tłumaczem języka chińskiego i pracuję przy dużych projektach budowlanych. Nauka języka chińskiego jest według mnie ciekawą przygodą ale też wielkim wyzwaniem, które warto podjąć.

- studia azjatyckie - dalekowschodnie, Uniwersytet Jagielloński

- stypendium Instytutu Konfucjusza - Uniwersytet w Changchun (长春大学)


ZOBACZ FILM

CHIŃSKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

ŚRODY 19:00-20:30 OD 8 MAJA

ZOBACZ FILM

spotkania

środy 19:00-20:30

daty kursu

od 8.05.2024 do 21.08.2024

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektor języka chińskiego

Tomasz Misztal

lekcja próbna

środa 10.04 godz. 19:00

cena

jednorazowo: 1090 zł do 10.05
ratalnie: 3 x 390 zł do 10.05, 10.06, 10.07

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki chińskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH GRUPACH

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O KOLEJNYCH!

Interesuje Cię język chiński, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie, a my poinformujemy Cię o terminach kolejnych kursów.

Icon

CHIŃSKI ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Mamy wiele grup na wyższych poziomach. Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom, postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka chińskiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę chińskiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ CHIŃSKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

kierunek-wschod.pl/jezyk-chinski-online

szkoła języka chińskiego

Masz pytania dotyczące nauki chińskiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00