Język hebrajski| Nauka hebrajskiego
Kurs hebrajskiego|
Hebrajski dla początkujących

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH
Zobacz, dlaczego warto

szkoła języka hebrajskiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS HEBRAJSKIEGO?

DLA BIZNESU

Izrael ma duży potencjał biznesowy! Znając język hebrajski i realia kulturowe, będziesz mógł prowadzić sprawną komunikację oraz budować i podtrzymywać relacje biznesowe.

Znając język hebrajski, możesz swobodniej podróżować po Izraelu. W ten sposób łatwiej zdobędziesz informacje, załatwisz swoje sprawy, ale też nawiążesz kontakt z mieszkańcami. Warto mówić po hebrajsku w Izraelu i poznać ten kraj "od środka".

DLA PODRÓŻY

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy hebrajskiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po hebrajsku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka hebrajskiego!

Język hebrajski to rzadka i cenna umiejętność (szczególnie wśród Polaków). Jest bardzo doceniana na rynku pracy, niezależnie od branży. Nauka języka hebrajskiego online to Twoje wyższe zarobki, nietuzinkowa pozycja w CV oraz potencjalne nowe znajomości. Praca w Izraelu lub w polskich podmiotach współpracujących z Izraelem będzie dla Ciebie łatwiejsza.

LEPSZA PRACA

KULTURA ŻYDOWSKA

Język hebrajski ułatwi Ci odkrywanie i zrozumienie fascynującej kultury żydowskiej oraz kultury współczesnego Izraela. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Izraelczykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat! Religia, historia, zróżnicowane społeczeństwo, muzyka i literatura... długo by wymieniać! Czeka na Ciebie prawdziwe bogactwo.

Nauka języka hebrajskiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń. Będziesz się uczył języka hebrajskiego, ale benefity tej nauki zaobserwujesz również w innych obszarach.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

CO DA CI NAUKA HEBRAJSKIEGO?
ZOBACZ OPINIE NASZYCH SŁUCHACZY

Poprosiliśmy naszych Słuchaczy, żeby powiedzieli parę zdań po hebrajsku i opowiedzieli o swojej przygodzie z tym językiem.

Zobacz, jakie korzyści przyniosła im nauka hebrajskiego i dlaczego warto podjąć to wyzwanie :-)

  Joanna z Warszawy
  rozpoczynała z nami naukę hebrajskiego od zera

  Ania z Piaseczna
  rozpoczynała z nami naukę hebrajskiego od zera

ZDALNA NAUKA HEBRAJSKIEGO - NASZA METODA

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA HEBRAJSKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Nasze kursy hebrajskiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka hebrajskiego, które są bardzo skuteczne.


Hebrajski online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja hebrajskiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA HEBRAJSKIEGO

Kursy języka hebrajskiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja hebrajskiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka hebrajskiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język hebrajski: poznaj praktyczne informacje, hebrajski podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka hebrajskiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka hebrajskiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja hebrajskiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

JĘZYK HEBRAJSKI NAUKA - KURSY HEBRAJSKIEGO ONLINE

Czemu kurs hebrajskiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka hebrajskiego Warszawa, nauka hebrajskiego w Krakowie czy kurs języka hebrajskiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka hebrajskiego.


Hebrajski online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka hebrajskiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje hebrajskiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka hebrajskiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

SZKOŁA JĘZYKA HEBRAJSKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Hebrajski online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka hebrajskiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki hebrajski z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze: ucz się od najlepszych, w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z hebrajskim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka hebrajskiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki hebrajskiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język hebrajski stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po hebrajsku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci pocztą dyplom dwujęzyczny (po polsku i po hebrajsku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę hebrajskiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka hebrajskiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka hebrajskiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs hebrajskiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Hebrajski online - żaden problem!

Nauka hebrajskiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka hebrajskiego z lektorem

Hebrajski online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs hebrajskiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci tradycyjną pocztą dwujęzyczny dyplom (polsko-hebrajski).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs hebrajskiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy hebrajskiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych poziomów wyślemy Ci test poziomujący.


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy hebrajskiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Hebrajski online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka hebrajskiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka hebrajskiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA HEBRAJSKIEGO

Uczymy hebrajskiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć setki osób na różnych poziomach.


Wiemy, że hebrajski to język przyszłości i jednocześnie pasja dla wielu osób. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język hebrajski podstawowe zwroty, nauka języka hebrajskiego i kultura żydowska: nasze artykuły


Odwiedź również nasz profil na Facebooku. Prowadzimy także grupę dla osób uczących się hebrajskiego.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00

www.kierunek-wschod.pl
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA HEBRAJSKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA HEBRAJSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka hebrajskiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka hebrajskiego online.

JOWITA PAŃCZYK

HEBRAISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Interesuje mnie przede wszystkim współczesna popkultura izraelska oraz historia i kultura Żydów mizrachijskich, czyli Żydów, którzy przybyli do Izraela z krajów islamu. Co więcej, łączę zainteresowanie skomplikowaną historią Izraela z pasją do języka jidysz – badam kulturę jidysz, a w szczególności jej historię w Izraelu.

- hebraistyka, Uniwersytet Warszawski

- judaistyka, Uniwersytet Warszawski

- praca w Centrum Informacyjnym Muzeum Polin

- udział w letnich seminariach języka i kultury jidysz w Warszawie, Berlinie, Nowym Jorku i Tel AwiwieZOBACZ FILM

SOFIA JACHIMCZYK

HEBRAISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Znajomość hebrajskiego otworzyła przede mną orientalny świat pełen rozmaitych materiałów naukowych, literackich, kulturowych, artystycznych, do których nie miałabym dostępu, gdybym jako mała dziewczynka nie dowiedziała się, że odmienność nie jest straszna, tylko inspirująca, a ciekawość oraz chęć próbowania nowych rzeczy – warte zaspokajania zamiast tłumienia. Zachęcam więc do odwagi oraz poszerzania horyzontów.

- hebraistyka, Uniwersytet Warszawski

- doświadczenie translatorskie w ramach 16. MFO (Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania) w kategorii najlepszy przekład literacki z języka hebrajskiego


ZOBACZ FILM

AGATA GRZYBOWSKA

HEBRAISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Skończyłam hebraistykę i filologię klasyczną w ramach Kolegium MISH na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów angażowałam się w studenckie życie naukowe, działając w kole naukowym hebraistów oraz biorąc udział w konferencjach. Piąty rok studiów spędziłam w całości w Izraelu, studiując (w ramach stypendium rządu Izraela) literaturę hebrajską na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie; wówczas zdałam też egzamin językowy PTOR.

- hebraistyka, Uniwersytet Warszawski

- stypendium rządu Izraela na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie

- praca w Zespole Szkół Lauder-Morasha jako nauczycielka języka hebrajskiego

ZOBACZ FILM

HONORATA BOGUCKA

HEBRAISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Swoją przygodę z językami żydowskimi rozpoczęłam w 2014 r. w ramach studiów judaistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki stypendium Fundacji Rotszyldów po raz pierwszy odwiedziłam Izrael latem 2018 r., gdzie uczestniczyłam w intensywnym kursie języka hebrajskiego (tzw. ulpan) oraz Letnim Kursie Języka Jidysz na Uniwersytecie Telawiwskim. Rok później rozpoczęłam studia magisterskie z literatury jidysz na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie w ramach łączonego programu z Uniwersytetem Telawiwskim. Naukę języka hebrajskiego kontynuowałam na Uniwersytecie Hebrajskim, gdzie zdałam najwyższy egzamin językowy (tzw. ptor). Ponadto przez dwa lata uczestniczyłam w zajęciach Zakładu Hebraistyki UW jako wolny słuchacz.

- hebraistyka, Uniwersytet Warszawski

- judaistyka, Uniwersytet Warszawski


ZOBACZ FILM

ANNA PAZIO

HEBRAISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Szalom! Jestem Ania. Pierwsze próby samodzielnej nauki hebrajskiego ze starej gramatyki do języka biblijnego podjęłam jeszcze przed rozpoczęciem liceum. W mojej przygodzie z hebrajskim od samego początku obecne były dwa wątki – z jednej strony fascynacja starożytnym Izraelem, manuskryptami i gramatyką języków semickich, z drugiej strony chęć zrozumienia współczesnego Izraela, jego historii, społeczeństwa i polityki.Zainteresowania te miałam szansę rozwijać podczas studiów na hebraistyce oraz socjologii w Kolegium MISH na Uniwersytecie Warszawskim. Takie połączenie pozwoliło mi zarówno zgłębić tajniki historii i gramatyki języka, jak i lepiej poznać realia izraelskiej polityki, którą śledzę na bieżąco.

- hebraistyka, Uniwersytet Warszawski

- socjologia, Uniwersytet Warszawski


ZOBACZ FILM

HEBRAJSKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

PONIEDZIAŁKI 19:10-20:40 OD 12 CZERWCA

ZOBACZ FILM

spotkania

poniedziałki 19:10-20:40

daty kursu

od 12.06.2023 do 25.09.2023

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka hebrajskiego:

Anna Pazio

lekcja próbna

poniedziałek 5 czerwca 19:10

cena

jednorazowo: 1010 zł do 19.06
ratalnie: 3 x 350 zł do 19.06, 19.07, 19.08

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki hebrajskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku hebrajskim

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH KURSACH HEBRAJSKIEGO

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O MOŻLIWOŚCIACH NAUKI HEBRAJSKIEGO

Interesuje Cię język hebrajski, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie - jak pojawi się nowy kurs języka hebrajskiego, damy Ci znać!

Icon

NAUKA HEBRAJSKIEGO ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Obecnie mamy ponad 10 grup na różnych poziomach.

Do każdej można dołączyć w dowolnym momencie.

Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom, postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka hebrajskiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę hebrajskiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ HEBRAJSKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

www.kierunek-wschod.pl

szkoła języka hebrajskiego

Masz pytania dotyczące nauki hebrajskiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00