Język japoński| Nauka japońskiego
Kurs japońskiego|
Japoński dla początkujących

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH
Zobacz, dlaczego warto

szkoła języka japońskiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS JAPOŃSKIEGO?

DLA BIZNESU

Japonia to jedna z potęg gospodarczych, która pod względem wielkości zajmuje czwarte miejsce na świecie! Sony, Canon, Toyota, Suzuki czy Nintendo to tylko kilka z wielu znanych japońskich korporacji. Znając język japoński i realia kulturowe, będziesz mógł prowadzić sprawną komunikację oraz budować i podtrzymywać relacje biznesowe.

Znając język japoński, możesz swobodniej podróżować po Japonii. W ten sposób łatwiej zdobędziesz informacje, załatwisz swoje sprawy, ale też nawiążesz kontakt z mieszkańcami. Warto mówić po japońsku w Japonii i poznać ten kraj "od środka".

DLA PODRÓŻY

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy japońskiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po japońsku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka japońskiego!

Język japoński to rzadka i cenna umiejętność (szczególnie wśród Polaków). Jest bardzo doceniana na rynku pracy, niezależnie od branży. Nauka języka japońskiego online to Twoje wyższe zarobki, nietuzinkowa pozycja w CV oraz potencjalne nowe znajomości. Praca w japońskich firmach oraz polskich podmiotach współpracujących z Japonią stanie przed Tobą otworem.

LEPSZA PRACA

POZNANIE KULTURY

Język japoński jest kluczem do poznania kultury japońskiej. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Japończykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat! Jpop, anime, kultura kawaii, fascynująca literatura i historia... długo by wymieniać! Czeka na Ciebie prawdziwe bogactwo.

Nauka języka japońskiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń. Będziesz się uczył języka japońskiego, ale benefity tej nauki zaobserwujesz również w innych obszarach.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

ZDALNA NAUKA JAPOŃSKIEGO - NASZA METODA

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Nasze kursy japońskiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka japońskiego, które są bardzo skuteczne.


Japoński online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja japońskiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA JAPOŃSKIEGO

Kursy języka japońskiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja japońskiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka japońskiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język japoński: poznaj praktyczne informacje, japoński podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka japońskiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka japońskiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja japońskiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

JĘZYK JAPOŃSKI NAUKA - KURSY JAPOŃSKIEGO ONLINE

Czemu kurs japońskiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka japońskiego Warszawa, nauka japońskiego w Krakowie czy kurs języka japońskiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka japońskiego.


Japoński online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka japońskiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje japońskiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka japońskiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

SZKOŁA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Japoński online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka japońskiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki stworzyliśmy od podstaw skuteczną metodę, dzięki której zdalna nauka języka japońskiego naprawdę działa. Język japoński z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze: ucz się od najlepszych, w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z japońskim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka japońskiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki japońskiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język japoński stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po japońsku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci pocztą dyplom dwujęzyczny (po polsku i po japońsku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę japońskiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka japońskiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka japońskiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs japońskiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Japoński online - żaden problem!

Nauka japońskiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka japońskiego z lektorem

Japoński online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs japońskiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci tradycyjną pocztą dwujęzyczny dyplom (polsko-japoński).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs japońskiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy japońskiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych poziomów wyślemy Ci test poziomujący.


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy japońskiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Japoński online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka japońskiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka japońskiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

Uczymy japońskiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć tysiące osób na różnych poziomach.


Wiemy, że japoński to język przyszłości i jednocześnie pasja dla wielu osób. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język japoński podstawowe zwroty, nauka języka japońskiego i kultura japońska: nasze artykuły o Japonii.


Odwiedź również nasz profil na Facebooku. Prowadzimy także grupę dla osób uczących się japońskiego.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00

www.kierunek-wschod.pl
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA JAPOŃSKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA JAPOŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka japońskiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka japońskiego online.

KLAUDIA CZARNY

JAPONISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

はじめまして! Kulturą i językiem japońskim interesuję się już od ponad 10 lat. Ukończyłam licencjat na kierunku japonistyka na Uniwersytecie Warszawskim i jestem w trakcie studiów magisterskich na tym samym kierunku. Języka zaczęłam się uczyć, aby lepiej zrozumieć kulturę japońską, która mnie zaintrygowała. Pasjonuję się przede wszystkim kulturą tradycyjną. Jestem członkiem Stowarzyszenia Drogi Herbaty Urasenke Tankōkai Sunshinkai, gdzie uczę się japońskiej drogi herbaty i zdobyłam trzy pierwsze stopnie pozwolenia na naukę – nyūmon, chabako i konarai. Jestem również uczennicą kiotyjskiej szkoły Ikebany Ikenobō, gdzie zdobyłam dwa pierwsze stopnie – nyūmon i shoden.

- japonistyka, Uniwersytet Warszawski

- letni wyjazd stypendialny na kurs języka japońskiego na Uniwersytecie Ochanomizu w Tokio

- prowadzenie zajęć językowych i kulturowych na obozach młodzieżowych Otaku (Biuro Turystyczne Orion)

ZOBACZ FILM

KAROLINA KĄCKA

JAPONISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Ohayō~Jestem studentką japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i podróżnikiem po Japonii. Pierwsze, samodzielne i nieśmiałe kontakty z japońskim miałam w wieku 12 lat i w tym samym wieku zapragnęłam iść na studia japonistyczne. Po drugim roku intensywnej nauki postanowiłam sprawdzić teorię w praktyce i wyjechałam na roczną wizę Working Holiday, by żyć i pracować w tym języku. W tym czasie mieszkałam w 7 różnych miastach, pracowałam w ryokanach (tradycyjnych hotelach japońskich) i zdobyłam duże doświadczenie językowe.

- japonistyka, Uniwersytet Warszawski

- roczny wyjazd Working Holiday do Japonii

- konferencje i sympozja japonistyczne ( Międzynarodowy Obóz Konferencyjno-Naukowy Gasshuku, Dni Japonii na Uniwersytecie Warszawskim)

ZOBACZ FILM

ANNA PACH

JAPONISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

はじめまして! Mam na imię Ania i jestem absolwentką japonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuję w branży gier komputerowych, wykorzystując znajomość japońskiego oraz angielskiego. Podczas studiów byłam członkiem Stowarzyszenia Drogi Herbaty SENSHINKAI, gdzie zgłębiając tajniki tej sztuki, która łączy w sobie wiele elementów japońskiej kultury, miałam okazję poznawać także zagadnienia japońskiej etykiety, kaligrafii, ceramiki czy sztuki układania kwiatów. Swoją pasję pogłębiałam poprzez inicjatywy takie jak m.in. współorganizowanie Tygodni Kultury Japonii w moim rodzinnym mieście, czy tworzenie programu i jego realizację na wakacyjnych obozach Japońska Przygoda z Mangą dla dzieci i młodzieży.

- japonistyka, Uniwersytet Jagielloński

- dwuletni pobyt w Japonii (podróże, staż, praca w japońskiej firmie)

- współprganizacja Tygodni Kultury Japonii w Legnicy

- aktywny udział w grupie wolontariuszy języka japońskiego

ZOBACZ FILM

EWA PODGÓRSKA

JAPONISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

はじめまして! Nazywam się Ewa i jestem absolwentką japonistyki oraz lingwistyki stosowanej. W swojej własnej nauce języków zwracam szczególną uwagę na znalezienie i używanie zwrotów, które byłyby najbardziej naturalne w danej sytuacji komunikacyjnej, tak aby korzystać z języka mniej „schematycznie”, a bardziej świadomie. Japoński, język o bardzo odmiennej od j. polskiego strukturze, daje pole do gimnastyki umysłowej, a zdobywanie wiedzy zarówno o języku, jak i o kulturze stwarza możliwość do poszerzania własnych horyzontów umysłowych, zwiększania tolerancji dla odmienności oraz docenienia zasobów własnej kultury.

- japonistyka, Uniwersytet Jagielloński

- lingwistyka stosowana, Uniwersytet Warszawski

- praca jako lektorka j. japońskiego w szkołach językowych w ramach zajęć indywidualnych i grupowych, zdalnych oraz stacjonarnych

- roczne stypendium MEXT w Japonii na Tokyo University of Foreign Studies

ZOBACZ FILM

MARTA LAWATY

JAPONISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

初めまして Mam na imię Marta i moją przygodę z językiem i kulturą japońską rozpoczęłam w 2012 roku. Moja miłość do tego języka rozpoczęła się, kiedy usłyszałam jego piękne i melodyjne brzmienie. Ukończyłam studia licencjackie japonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie kontynuuję je na studiach magisterskich. Rozwijam się w kierunku nauczania języka japońskiego, angielskiego oraz polskiego jako obcego i mam duże doświadczenie jako lektor.

- japonistyka - studia licencjackie na Uniwersytecie Warszawskim ukończone

- japonistyka - studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w trakcie

- roczny wolontariat w Sendai

ZOBACZ FILM

JAPOŃSKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

PONIEDZIAŁKI 17:00-18:30 OD 9 PAŹDZIERNIKA

ZOBACZ FILM

spotkania

poniedziałki 17:00-18:30

daty kursu

od 09.10.2023 do 05.02.2024

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka japońskiego:

Karolina Kącka

lekcja próbna

poniedziałek 02.10 godz. 17:00

cena

jednorazowo: 1030 zł do 04.10.2023
ratalnie: 3 x 390 zł do 04.10, 04.12, 04.12

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki japońskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku japońskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

CZWARTKI 17:00-18:30 OD 5 PAŹDZIERNIKA

ZOBACZ FILM

spotkania

czwartki 17:00-18:30

daty kursu

od 5.10.2023 do 25.01.2024

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka japońskiego:

Marta Lawaty

lekcja próbna

czwartek 28.09 godz. 17:00

cena

jednorazowo: 1030 zł do 07.10.2023
ratalnie: 3 x 390 zł do 07.10, 07.11, 07.12

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki japońskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku japońskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH KURSACH JAPOŃSKIEGO

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O MOŻLIWOŚCIACH NAUKI JAPOŃSKIEGO

Interesuje Cię język japoński, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie - jak pojawi się nowy kurs języka japońskiego, damy Ci znać!

Icon

NAUKA JAPOŃSKIEGO ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Obecnie mamy ponad 20 grup na różnych poziomach.

Do każdej można dołączyć w dowolnym momencie.

Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom, postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka japońskiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę japońskiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ JAPOŃSKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

www.kierunek-wschod.pl

szkoła języka japońskiego

Masz pytania dotyczące nauki japońskiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00