Język koreański| Nauka koreańskiego
Kurs koreańskiego|
Koreański dla początkujących

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH
Zobacz, dlaczego warto

szkoła języka koreańskiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS KOREAŃSKIEGO?

DLA BIZNESU

Korea ma duży potencjał biznesowy! Samsung, Hyundai, LG - to tylko kilka z wielu znanych koreańskich korporacji. Znając język koreański i realia kulturowe, będziesz mógł prowadzić sprawną komunikację oraz budować i podtrzymywać relacje biznesowe.

Znając język koreański, możesz swobodniej podróżować po Korei. W ten sposób łatwiej zdobędziesz informacje, załatwisz swoje sprawy, ale też nawiążesz kontakt z mieszkańcami. Warto mówić po koreańsku w Korei i poznać ten kraj "od środka".

DLA PODRÓŻY

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy koreańskiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po koreańsku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka koreańskiego!

Język koreański to rzadka i cenna umiejętność (szczególnie wśród Polaków). Jest bardzo doceniana na rynku pracy, niezależnie od branży. Nauka języka koreańskiego online to Twoje wyższe zarobki, nietuzinkowa pozycja w CV oraz potencjalne nowe znajomości. Praca w koreańskich firmach oraz polskich podmiotach współpracujących z Koreą stanie przed Tobą otworem.

LEPSZA PRACA

POZNANIE KULTURY

Język koreański jest kluczem do poznania kultury koreańskiej. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Koreańczykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat! Kpop, dramy, fascynująca literatura i historia... długo by wymieniać! Czeka na Ciebie prawdziwe bogactwo.

Nauka języka koreańskiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń. Będziesz się uczył języka koreańskiego, ale benefity tej nauki zaobserwujesz również w innych obszarach.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

CO DA CI NAUKA KOREAŃSKIEGO?
ZOBACZ OPINIE NASZYCH SŁUCHACZY

Poprosiliśmy naszych Słuchaczy, żeby powiedzieli parę zdań po koreańsku i opowiedzieli o swojej przygodzie z tym językiem.

Zobacz, jakie korzyści przyniosła im nauka koreańskiego i dlaczego warto podjąć to wyzwanie :-)

  Dominika z Warszawy
  rozpoczynała z nami naukę koreańskiego od zera

ZDALNA NAUKA KOREAŃSKIEGO - NASZA METODA

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA KOREAŃSKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Nasze kursy koreańskiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka koreańskiego, które są bardzo skuteczne.


Koreański online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja koreańskiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA KOREAŃSKIEGO

Kursy języka koreańskiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja koreańskiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka koreańskiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język koreański: poznaj praktyczne informacje, koreański podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka koreańskiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka koreańskiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja koreańskiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

JĘZYK KOREAŃSKI NAUKA - KURSY KOREAŃSKIEGO ONLINE

Czemu kurs koreańskiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka koreańskiego Warszawa, nauka koreańskiego w Krakowie czy kurs języka koreańskiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka koreańskiego.


Koreański online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka koreańskiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje koreańskiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka koreańskiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

SZKOŁA JĘZYKA KOREAŃSKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Koreański online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka koreańskiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki stworzyliśmy od podstaw skuteczną metodę, dzięki której zdalna nauka języka koreańskiego naprawdę działa. Język koreański z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze: ucz się od najlepszych, w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z koreańskim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka koreańskiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki koreańskiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język koreański stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po koreańsku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci pocztą dyplom dwujęzyczny (po polsku i po koreańsku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę koreańskiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka koreańskiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka koreańskiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs koreańskiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Koreański online - żaden problem!

Nauka koreańskiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka koreańskiego z lektorem

Koreański online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs koreańskiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci tradycyjną pocztą dwujęzyczny dyplom (polsko-koreański).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs koreańskiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy koreańskiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych poziomów wyślemy Ci test poziomujący.


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy koreańskiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Koreański online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka koreańskiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka koreańskiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA KOREAŃSKIEGO

Uczymy koreańskiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć tysiące osób na różnych poziomach.


Wiemy, że koreański to język przyszłości i jednocześnie pasja dla wielu osób. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język koreański podstawowe zwroty, nauka języka koreańskiego i kultura koreańska: nasze artykuły o Korei.


Odwiedź również nasz profil na Facebooku. Prowadzimy także grupę dla osób uczących się koreańskiego oraz koreańskiego Instagrama.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pracujemy w dni robocze w godz. 9:00-16:00

www.kierunek-wschod.pl
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA KOREAŃSKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA KOREAŃSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka koreańskiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka koreańskiego online.

AGNIESZKA JANCZEWSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

안녕하세요? 아그니에쉬카입니다. Moja przygoda z językiem koreańskim rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy zaczęłam uczęszczać na moje pierwsze kursy języka prowadzone na Uniwersytecie Warszawskim. Miłość do języka oraz kuchni koreańskiej zachęciła mnie do wejścia głębiej w ten świat i już w następnym roku zaczęłam studia koreanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie studiów magisterskich brałam udział w licznych sympozjach i konferencjach.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- praca w koreańskiej firmie Samsung

- udział w wykładach i konferencjach prowadzonych przez Leiden Asia Centre

ZOBACZ FILM

ALEKSANDRA KAŹMIERCZAK

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

안녕하세요? Koreą Południową zaczęłam interesować się w liceum, kiedy poznałam k-pop. Z czasem hobby przerodziło się w plany na przyszłość, stąd też w 2019 rozpoczęłam studia koreanistyczne, gdzie poznałam inne, interesujące mnie aktualnie, aspekty kultury koreańskiej takie jak tradycyjny taniec i muzyka, jak również kwestie społeczne współczesnej Korei. Szczególną pasją darzę popkulturę koreańską oraz muzykę, stąd też moją pracę licencjacką poświęciłam koreańskiej kulturze hip-hopowej. Chętnie podzielę się z Wami wiedzą w tym zakresie w trakcie zajęć. W czasie wolnym, oprócz słuchania koreańskiej muzyki (nie tylko tej popularnej), oglądam zarówno dramy, jak i koreańskie programy rozrywkowe, głównie te taneczne, gdyż interesuje mnie koreańska scena taneczna.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- nauczanie języka i kultury koreańskiej na obozach młodzieżowych

- udział w V Koreanistycznym Sympozjum Studentów i Doktorantów

ZOBACZ FILM

ALEKSANDRA TOMCZAK

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

안녕하세요? Moje zainteresowanie Koreą zaczęło się w liceum, kiedy to zakochałam się w k-popie i koreańskiej popkulturze, a w związku ze swoim zainteresowaniem językami obcymi postanowiłam podjąć wyzwanie nauczenia się koreańskiego. W czasie studiów oprócz rozwijania umiejętności językowych poszerzyłam swoją wiedzę również o złożone zagadnienia kulturowe, społeczne czy historyczne. Uważam, że dzięki nim można lepiej zrozumieć Koreańczyków.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

ZOBACZ FILM

ANNA CISZEWSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

안녕하세요? Pierwszy kontakt się z językiem koreańskim miałam blisko 8 lat temu. Zaciekawiona koreańską kulturą postanowiłam nauczyć się języka – początkowo na własną rękę, a potem na studiach. Koreę odwiedziłam po raz pierwszy w 2019 roku. Spędziłam wtedy miesiąc podróżując i miałam okazję zobaczyć wiele niesamowitych miejsc oraz bezpośrednio doświadczyć kultury tego fascynującego kraju. Jeśli ktoś zapyta mnie, dlaczego warto uczyć się języka koreańskiego, bez wahania odpowiem, że jest to bardzo przyszłościowy język.

- filologia dalekowschodnia, Uniwersytet Wrocławski

- koreanistyka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicz w Poznaniu

- kurs języka koreańskiego na poziomie 4, Hanguk University of Foreign Studies w Yongin, Korea

- Intensywny kurs języka koreańskiego na poziomie 5, Hanguk University of Foreign Studies w Seulu, Korea

- prowadzenie zajęć z kultury Polski dla koreańskich studentów filologii polskiej

- Indywidualne nauczanie języka koreańskiego

ZOBACZ FILM

ANNA PIWOWARSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Językiem koreańskim zajmuję się już od ponad dziesięciu lat. Ukończyłam studia koreanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim w roku 2013, a następnie rozpoczęłam studia doktoranckie na tym samym kierunku. W związku z tym od sześciu lat dzielę czas między nauczanie nie tylko języka koreańskiego, ale też m.in. historii malarstwa i kina koreańskiego, udział w konferencjach oraz pisanie artykułów i prac naukowych na temat Korei. Dodatkowo w tym czasie odwiedzałam Koreę trzykrotnie – najpierw jako studentka na wymianie, następnie nauczycielka doszkalająca się w zakresie nauczania języka koreańskiego, a w końcu miłośniczka Korei, w poszukiwaniu wszystkich, nawet tych najgłębiej ukrytych galerii sztuki. W ostatnich latach kultura koreańska – zarówno ta współczesna, jak i tradycyjna – zdobywa coraz większą popularność na świecie i chęć lepszego jej poznania jest obok powodów zawodowych i rodzinnych zdecydowanie najczęstszą przyczyną, dla której rozpoczynamy naukę języka koreańskiego.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- kurs dla nauczycieli języka koreańskiego na Uniwersytecie Pai Chai w Daejeon, Korea

- praca w Zakładzie Koreanistyki UW na stanowisku lektora języka koreańskiego i wykładowcy

ZOBACZ FILM

JAGODA BARDIAN

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Swoją przygodę z językiem i kulturą koreańską rozpoczęłam w 2008 roku na studiach, które wzmocniły moją pasję do poznawania nowych kultu i poszerzyły moją wiedzę o kulturach Azji południowo-wschodniej. Podczas studiów zaczęłam naukę zarówno języka, jak i historii, kultury czy literatury koreańskiej, a wiedzę tę chętnie poszerzam w wolnym czasie o interesujące mnie zagadnienia. Jako swoją specjalizację obrałam temat koreańskich korporacji, takich jak Samsung, Hyundai, LG i ich kulturę biznesową. Zajmuję się także zagadnieniami społecznymi związanymi z wielokulturowością i wszelkimi nierównościami w społeczeństwie oraz szeroko pojętym tematem kuchni koreańskiej. Uważam, że nauka języka to nie tylko język sam w sobie, ale również kultura, która go otacza, dlatego na naszych zajęciach będziemy omawiać zarówno zagadnienia językowe jak i kulturowe, które postaram się dopasować do grupy.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- kurs języka koreańskiego na Uniwersytecie Hanyang w Seulu

ZOBACZ FILM

NATALIA GOŁĘBIEWSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Językiem i kulturą koreańską interesuję się od prawie 10 lat. Przez pierwsze kilka lat języka koreańskiego uczyłam się na własną rękę. Nauka alfabetu oraz podstawowych zagadnień gramatycznych sprawiała mi tak ogromną przyjemność, że już wtedy zaczęłam wiązać swoją przyszłość właśnie z koreańskim. W 2016 roku zaczęłam uczęszczać na zajęcia językowe oferowane przez Uniwersytet Warszawski, a rok później podjęłam decyzję o rozpoczęciu tam studiów. Oprócz języka interesuję się też południowokoreańskim kinem i kuchnią. Koreę Południową miałam okazję odwiedzić dwa razy. Zwiedziłam wtedy takie miasta jak Seul, Pusan i Gyeongju.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

ZOBACZ FILM

OLIWIA LUBIŃSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Z językiem i kulturą Korei zetknęłam się pierwszy raz na początku liceum. Od tamtego czasu zaczęłam uczyć się koreańskiego na własną rękę i na kursach językowych, a w 2018 roku rozpoczęłam studia koreanistyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów poza językiem zaczęłam też zgłębiać klasyczną literaturę, mitologię, legendy i zabobony. Uwielbiam wracać do korzeni i odkrywać skąd wzięły się współczesne przysłowia, przesądy i tradycje. W czasie wolnym lubię odkrywać nowości ze świata kpopu albo obejrzeć koreański serial czy film, które również później wykorzystuję do urozmaicenia zajęć.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- nauczanie języka i kultury Korei na obozach młodzieżowych

- recenzja koreańskiej książki dla wydawnictwa Świat Książki

ZOBACZ FILM

SEBASTIAN JAGODZIŃSKI

KOREANISTA, LEKTOR KIERUNEK WSCHÓD

Jestem absolwentem koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz biorę czynny udział w pracach Koreanistycznego Koła Naukowego. Z kulturą koreańską po raz pierwszy spotkałem się w liceum, za sprawą kpopu. Współczesna scena muzyczna Korei na tyle mnie zainteresowała, że natychmiast wciągnąłem się w zgłębianie jej najnowszych osiągnięć, jak i starszych gatunków muzycznych. Przerodziło się to w fascynację również innymi dziedzinami kultury koreańskiej, w tym językiem. Pochylam się również nad problemami, jakie napotykają grupy mniejszościowe, dyskryminowane w dzisiejszym społeczeństwie koreańskim.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- czynny udział w Koreanistycznym Kole Naukowym

- udział w sympozjach koreanistycznych

ZOBACZ FILM

ZUZANNA OLSZEWSKA

KOREANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Jestem absolwentką koreanistyki (magister) i japonistyki (licencjat) na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonują mnie kultury i języki azjatyckie, odmienne systemy pisma, a najbardziej kocham Koreę i język koreański. W planach mam nauczyć się co najmniej kilku języków z okręgu Dalekiego Wschodu, bo uwielbiam przez pryzmat języków poznawać inne sposoby patrzenia na świat i móc poznawać ludzi z całego świata, komunikując się tak jak oni. Uczestniczyłam w warsztatach kulturowych i hanmun na Narodowym Uniwersytecie Seulskim.

- koreanistyka, Uniwersytet Warszawski

- japonistyka, Uniwersytet Warszawski

- tłumaczenia spotkań z reżyserami na Festiwalu Pięciu Smaków

- wystąpienie na sympozjum koreanistycznym z referatem o dialekcie Koreańczyków Zainichi

ZOBACZ FILM

KOREAŃSKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

WTORKI I CZWARTKI 17:00-18:00 OD 2 MARCA

ZOBACZ FILM

spotkania

wtorki i czwartki 17:00-18:00

daty kursu

od 2.03.2023 do 23.05.2023

ilość spotkań

24 x 60 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka koreańskiego:

Agnieszka Janczewska

lekcja próbna

czwartek 23.02 17:00


cena

jednorazowo: 1030 zł do 09.03
ratalnie: 3 x 360 zł do 09.03, 09.04, 09.05

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

24 spotkania online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki koreańskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku koreańskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

ŚRODY I CZWARTKI 18:00-19:00 OD 15 MARCA

ZOBACZ FILM

spotkania

środy i czwartki 18:00-19:00

daty kursu

od 15.03.2023 do 1.06.2023

ilość spotkań

24 x 60 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka koreańskiego:

Agnieszka Janczewska

lekcja próbna

środa 8.03 godz. 18:00


cena

jednorazowo: 1030 zł do 22.03
ratalnie: 3 x 360 zł do 22.03, 12.04, 03.05

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

24 spotkania online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki koreańskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku koreańskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

WTORKI 19:00-20:30 OD 4 KWIETNIA

ZOBACZ FILM

spotkania

wtorki 19:00-20:30

daty kursu

od 4.04.2023 do 18.07.2023

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka koreańskiego:

Aleksandra Kaźmierczak

lekcja próbna

wtorek 28.03 godz. 19:00


cena

jednorazowo: 1030 zł do 11.04
ratalnie: 3 x 360 zł do 11.04, 11.05, 11.06

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki koreańskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku koreańskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

WTORKI 17:30-19:00 OD 11 KWIETNIA

ZOBACZ FILM

spotkania

wtorki 17:30-19:00

daty kursu

od 11.04.2023 do 25.07.2023

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka koreańskiego:

Oliwia Lubińska

lekcja próbna

wtorek 4.04 godz. 17:30


cena

jednorazowo: 1030 zł do 18.04
ratalnie: 3 x 360 zł do 18.04, 18.05, 18.06

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki koreańskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku koreańskim

dla osób w wieku 14+ i pełnoletnich

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH KURSACH KOREAŃSKIEGO

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O MOŻLIWOŚCIACH NAUKI KOREAŃSKIEGO

Interesuje Cię język koreański, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie - jak pojawi się nowy kurs języka koreańskiego, damy Ci znać!

NAUKA KOREAŃSKIEGO ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Obecnie mamy ponad 20 grup na różnych poziomach.

Do każdej można dołączyć w dowolnym momencie.

Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom, postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka koreańskiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę koreańskiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ KOREAŃSKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

www.kierunek-wschod.pl

szkoła języka koreańskiego

Masz pytania dotyczące nauki koreańskiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 9:00-16:00