Język perski | Nauka perskiego
Kurs perskiego |
Perski dla początkujących

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH
Zobacz, dlaczego warto

szkoła języka perskiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS PERSKIEGO?

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy perskiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po persku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka perskiego!

Znając język perski, możemy swobodniej podróżować po Iranie. Dzięki językowi łatwiej zdobędziesz informacje, załatwisz swoje sprawy, ale też nawiążesz kontakt z mieszkańcami. Znajomość perskiego pozwoli Ci zaznać prawdziwej gościnności i otwartości Irańczyków!

DLA PODRÓŻY

POZNANIE KULTURY

Język perski jest kluczem do kultury Iranu. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Irańczykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat! Historia, polityka, literatura, muzyka... długo by wymieniać! Czeka na Ciebie prawdziwe bogactwo.

Nauka języka perskiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń. Będziesz się uczył języka perskiego, ale benefity tej nauki zaobserwujesz również w innych obszarach.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

CO DA CI NAUKA PERSKIEGO?
ZOBACZ OPINIE NASZYCH SŁUCHACZY

Poprosiliśmy naszych Słuchaczy, żeby powiedzieli parę zdań po persku i opowiedzieli o swojej przygodzie z tym językiem.

Zobacz, jakie korzyści przyniosła im nauka perskiego i dlaczego warto podjąć to wyzwanie :-)

  Magdalena z Warszawy
  rozpoczynała z nami naukę perskiego od zera

Click to play video

  Dorota z Niechanowa
  rozpoczynała z nami naukę perskiego od zera

Click to play video

ZDALNA NAUKA PERSKIEGO - NASZA METODA

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA PERSKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Nasze kursy perskiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka perskiego, które są bardzo skuteczne.


Perski online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja perskiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA PERSKIEGO

Kursy języka perskiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja perskiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka perskiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język perski: poznaj praktyczne informacje, perski podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka perskiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka perskiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja perskiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

JĘZYK PERSKI NAUKA - KURSY PERSKIEGO ONLINE

Czemu kurs perskiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka perskiego Warszawa, nauka perskiego w Krakowie czy kurs języka perskiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka perskiego.


Perski online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka perskiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje perskiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka perskiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

SZKOŁA JĘZYKA PERSKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Perski online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka perskiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki stworzyliśmy od podstaw skuteczną metodę, dzięki której zdalna nauka języka perskiego naprawdę działa. Język perski z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze: ucz się od najlepszych, w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z perskim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka perskiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki perskiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język perski stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po persku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci mailowo dyplom dwujęzyczny (po polsku i po persku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę perskiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka perskiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka perskiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs perskiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Perski online - żaden problem!

Nauka perskiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka perskiego z lektorem

Perski online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs perskiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci mailowo dwujęzyczny dyplom (polsko-perski).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs perskiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy perskiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych poziomów wyślemy Ci test poziomujący.


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy perskiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Perski online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka perskiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka perskiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA PERSKIEGO

Uczymy perskiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć setki osób na różnych poziomach.


Wiemy, że perski to język przyszłości i jednocześnie pasja dla wielu osób. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język perski podstawowe zwroty, nauka języka perskiego i kultura Iranu: nasze artykuły o Iranie.


Odwiedź również nasz profil na Facebooku.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00

www.kierunek-wschod.pl
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA PERSKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA PERSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka perskiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka perskiego online.

MAŁGORZATA WRÓBLEWSKA

IRANISTKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Moje uczucie do Iranu zaczęło się wraz z pierwszym kontaktem z poezją perską, najpierw tłumaczeniami, a później już w oryginale. Jednakże, po wizycie w tym pięknym kraju, wiedziałam już, że będzie to przygoda na całe życie. Iran ma w sobie naprawdę wiele do odkrycia i choć odkrywam go od wielu lat, to nadal czuję, że jeszcze wiele przede mną. Pewnie dlatego, jeszcze na studiach magisterskich, zdecydowałam się na roczny wyjazd naukowy, na którym miałam okazję na miejscu popracować nad szlifowaniem języka i literaturą perską. To dało mi nową energię, którą postanowiłam wykorzystać, zaczynając studia doktoranckie.


Do Iranu starałam się jeździć rokrocznie, dzięki temu odwiedziłam ten kraj już kilkanaście razy. Na początku, były to wyjazdy naukowe i turystyczne, a z czasem również zawodowe, kiedy zaczęłam pracować jako tłumacz. Już na studiach doktoranckich zaczęłam się bardziej interesować także Afganistanem i Tadżykistanem, a swoją wiedzę teoretyczną poszerzyłam podczas pobytu studyjnego w Afganistanie. Do nabrania większej biegłości językowej przyczyniła się na pewno również moja praca z obywatelami Afganistanu i Tadżykistanu na rzecz Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Oprócz ciągłego rozwoju własnego, występów propagujących kulturę perską oraz udziału w konferencjach, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą także z innymi.

ZOBACZ FILM

PERSKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

PONIEDZIAŁKI 17:30-19:00 od 20 LISTOPADA

ZOBACZ FILM

spotkania

poniedziałki 17:30-19:00

daty kursu

od 20.11.2023 do 18.03.2024

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka perskiego:

Małgorzata Wróblewska

lekcja próbna

poniedziałek 6.11 godz. 17:30

cena

jednorazowo: 1010 zł do 22.11
ratalnie: 3 x 350 zł do 22.11, 22.12, 22.01

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS PERSKIEGO

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-8 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki perskiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku perskim

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH KURSACH PERSKIEGO

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O MOŻLIWOŚCIACH NAUKI PERSKIEGO

Interesuje Cię język perski, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie - jak pojawi się nowy kurs języka perskiego, damy Ci znać!

Icon

NAUKA PERSKIEGO ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Obecnie mamy 6 grup na różnych poziomach.

Do każdej można dołączyć w dowolnym momencie.

Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom, postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka perskiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę perskiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ PERSKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

www.kierunek-wschod.pl

szkoła języka perskiego

Masz pytania dotyczące nauki perskiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00