Język turecki
Nauka tureckiego
Kurs tureckiego
Turecki dla początkujących

DLA POCZĄTKUJĄCYCH
DLA ZAAWANSOWANYCH
Zobacz, dlaczego warto

szkoła języka tureckiego

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ KURS TURECKIEGO?

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Kursy tureckiego online u nas to szybkie postępy. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Chcesz mówić po turecku? W naszej szkole językowej błyskawicznie nauczysz się podstaw języka tureckiego!

Znając język, turecki możemy swobodniej podróżować po Turcji. Dzięki językowi łatwiej zdobędziesz informacje, załatwisz swoje sprawy, ale też nawiążesz kontakt z mieszkańcami. Znajomość tureckiego pozwoli Ci zaznać prawdziwej gościnności i otwartości Turków!

DLA PODRÓŻY

POZNANIE KULTURY

Język turecki jest kluczem do kultury tureckiej. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Turkach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat! Historia, polityka, literatura, muzyka, seriale... długo by wymieniać! Czeka na Ciebie prawdziwe bogactwo.

Nauka języka tureckiego, tak odmiennego od naszego, stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń. Będziesz się uczył języka tureckiego, ale benefity tej nauki zaobserwujesz również w innych obszarach.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

ZDALNA NAUKA TURECKIEGO - NASZA METODA

MATERIAŁ JĘZYKOWY JEST PRZERABIANY W OPTYMALNYM TEMPIE, ŻEBY UŁATWIĆ CI ZAPAMIĘTYWANIE

POZNAJESZ PRAKTYCZNE, NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE ELEMENTY JĘZYKA TURECKIEGO

SPRAWNIE NABIERASZ SWOBODY W MÓWIENIU I ROZUMIENIU ZE SŁUCHU, PRZEŁAMUJEMY BARIERY PRZED KOMUNIKACJĄ

LEKCJE SĄ CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE - OSIĄGNIESZ SZYBKIE POSTĘPY W MOŻLIWIE KRÓTKIM CZASIE

Nasze kursy tureckiego realizowane są w oparciu o nasz program nauczania. To angażujące, intensywne i dokładnie zaplanowane lekcje języka tureckiego, które są bardzo skuteczne.


Turecki online w Kierunek Wschód to nowa jakość. Sprawdź nas - próbna lekcja tureckiego czeka na Ciebie!

BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA PRÓBNA LEKCJA TURECKIEGO

Kursy języka tureckiego od podstaw

Bezpłatna próbna lekcja tureckiego - zapisz się na niezobowiązujące spotkanie dla początkujących i sprawdź, czy nauka tureckiego z nami Ci odpowiada!


LEKCJE PRÓBNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
 • godzinne spotkanie online
 • bezpłatne, nie zobowiązuje do udziału w kursie
 • język turecki: poznaj praktyczne informacje, turecki podstawowe zwroty
 • przetestuj naszą metodę i poznaj lektora

Nauka tureckiego online na wyższym poziomie

Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs języka tureckiego.

Tu również będzie na Ciebie czekała bezpłatna i niezobowiązująca próbna lekcja tureckiego.

SZUKAM GRUPY NA WYŻSZYM POZIOMIE

JĘZYK TURECKI NAUKA - KURSY TURECKIEGO ONLINE

Czemu kurs tureckiego online?


Nieważne, gdzie mieszkasz: nauka tureckiego Warszawa, nauka tureckiego w Krakowie czy kurs języka tureckiego w Poznaniu - mamy dla Ciebie najlepszą propozycję nauki języka tureckiego.


Turecki online ma u nas dużo przewag nad nauką stacjonarną, to tylko niektóre:


angażujące i ciekawe lekcje: zdalna nauka języka tureckiego ma potencjał i my go wykorzystujemy w pełni


wszystkie lekcje tureckiego są nagrywane i dostępne dla Słuchaczy, więc zawsze będziesz na bieżąco


zdalna nauka tureckiego to wygoda: uczysz się z dowolnego miejsca, bez dojazdów

SZKOŁA JĘZYKA TURECKIEGO KIERUNEK WSCHÓD -
KURSY JĘZYKOWE ONLINE

 • Turecki online u zawodowców. Jesteśmy szkołą języka tureckiego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobycze nowoczesnej dydaktyki stworzyliśmy od podstaw skuteczną metodę, dzięki której zdalna nauka języka tureckiego naprawdę działa. Język turecki z nami nie jest trudny!

 • Oszczędź czas i pieniądze: ucz się od najlepszych, w najlepszy możliwy sposób. Naszym priorytetem są Twoje szybkie rezultaty. Przygotowaliśmy program w taki sposób, żebyś z lekcji na lekcję czuł, że potrafisz powiedzieć i zrozumieć coraz więcej.

 • Dla zajętych: minimum czasu, maksimum efektów. Wiemy i rozumiemy, że nasi Słuchacze nie zawsze mają możliwości, żeby codziennie pracować z tureckim. Nasza metoda zakłada bardzo intensywną pracę podczas lekcji online. Szybko poczujesz postępy, a Twoje obowiązki nie będą Ci w tym przeszkadzać!

 • Nauka języka tureckiego z lektorem profesjonalistą. Nasi lektorzy są specjalnie przygotowani i przeszkoleni do zdalnej nauki tureckiego. Będzie się Tobą opiekował nauczyciel, który dokładnie wie, co robić, żeby język turecki stał się dla Ciebie przystępny.

 • Nauka musi być ciekawa. Zero nudnych ćwiczeń, zero monotonnego klepania formułek gramatycznych - mamy dla Ciebie jak najwięcej żywego języka. Mów po turecku - tu i teraz!

 • Dodatki do nauki i dyplom na zakończenie. W cenie otrzymasz materiały w wersji elektronicznej oraz bardzo przydatne dodatki do nauki - szczegóły opisujemy niżej. Na zakończenie kursu prześlemy Ci mailowo dyplom dwujęzyczny (po polsku i po turecku).

 • Nauka od zera do pełnej biegłości językowej. Mamy gotowe propozycje dla osób rozpoczynających naukę tureckiego oraz tych bardziej zaawansowanych. Zostań z nami na dłużej, poprowadzimy Cię przez wszystkie poziomy.

Warto wybrać Kierunek Wschód. Kursy języka tureckiego to nasza specjalizacja!

1. Bezpłatna i niezobowiązująca lekcja próbna lub test poziomujący

Przekonaj się, jak wygląda u nas nauka tureckiego z lektorem - zapisz się na lekcję próbną!


2. Wybór grupy i zapis na kurs

Jeśli zdecydujesz się na kurs tureckiego online, przygotujemy dla Ciebie umowę, którą podpiszesz online.


3. Wygodna płatność jednorazowa lub ratalna

Płatności możesz dokonać przelewem lub kartą płatniczą online - wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje. Możesz zapłacić jednorazowo lub podzielić płatność na raty.


4. Turecki online - żaden problem!

Nauka tureckiego online odbywa się na platformie, która jest niezawodna i intuicyjna - wytłumaczymy Ci dokładnie, co czeka Cię podczas kursu.


5. Materiały i dodatki

Twój lektor prześle Ci mailowo potrzebne materiały, a my poinformujemy Cię, jakie jeszcze dodatki na Ciebie czekają.


6. Nauka tureckiego z lektorem

Turecki online z lektorem w niewielkiej grupie 3-7 osób.


7. Spotkania są nagrywane

Masz stały dostęp do nagrań ze spotkań i możesz łatwo nadrobić zaległości lub zrobić powtórkę. Możesz również przerobić swój kurs tureckiego online ponownie po jego zakończeniu.


8. Dwujęzyczny dyplom na zakończenie

Na zakończenie wysyłamy Ci mailowo dwujęzyczny dyplom (polsko-turecki).


9. Kontynuacja nauki na wyższym poziomie

Gdy skończy się Twój kurs tureckiego online, zaprosimy Cię do kontynuowania nauki w grupie na wyższym poziomie. Jeszcze przed końcem Twojego kursu skontaktujemy się z Tobą i opowiemy, jakie masz możliwości nauki.

Jak przebiega kurs online?

Co się stanie po zapisie?

Wybierz jedną z dwóch ścieżek zapisu na kursy tureckiego online - nauka od zera lub nauka na wyższym poziomie. Po zapisie otrzymasz automatycznego maila z dalszymi szczegółami: w przypadku kursów od zera poprosimy Cię o dane do umowy (ale decyzję o udziale możesz podjąć dopiero po udziale w bezpłatnej lekcji próbnej); w przypadku wyższych poziomów wyślemy Ci test poziomujący.


W jaki sposób uczycie?

Nasza metodologia opiera się na stworzonej przez nas Metodzie Kognitywnej, która wykorzystuje w pełni możliwości mózgu do przyswajania wiedzy i produkcji języka. Koniecznie zapisz się na lekcję próbną i przekonaj się, co to oznacza!


Kiedy są uruchamiane kursy tureckiego?

Przez cały rok! Nowe propozycje kursów początkujących pojawiają się mniej więcej co miesiąc. Możesz również zostawić kontakt do siebie, żeby otrzymać informację o kolejnych grupach. Grupy na wyższych poziomach trwają również przez większość roku, więc osoby ze znajomością języka mogą się zgłosić w dowolnym momencie.


Turecki online - jakie wymagania techniczne?

Nasze kursy języka tureckiego odbywają się na niezawodnej i intuicyjnej platformie online, która działa wewnątrz przeglądarki (nie musisz nic instalować). Do udziału potrzebny jest mikrofon oraz kamera. Jeśli teraz lub w przyszłości będziesz mieć wątpliwości co do technicznej strony nauki, to bez obaw - pomożemy!


Kurs języka tureckiego - jak duża jest grupa?

Uczymy w grupach od 3 do 7 osób.


O NAS - KIERUNEK WSCHÓD SZKOŁA JĘZYKA TURECKIEGO

Uczymy tureckiego od 2014 roku. Mieliśmy przyjemność uczyć setki osób na różnych poziomach.


Wiemy, że turecki to język przyszłości i jednocześnie pasja dla wielu osób. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które w nowoczesny i skuteczny sposób uczy tego języka.


Przygotowaliśmy dużo ciekawych tekstów, których tematami są język turecki podstawowe zwroty, nauka języka tureckiego i kultura Turcji: nasze artykuły o Turcji.


Odwiedź również nasz profil na Facebooku.


Dobrze znamy się na naszej pracy i chętnie Ci pomożemy. Masz wątpliwości lub pytania? Nie wiesz, jaki tryb nauki wybrać? Nie wiesz, czy dasz radę lub czego się spodziewać po jednym kursie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00

www.kierunek-wschod.pl
biuro@kierunek-wschod.pl
502 904 709

czat (prawy dolny róg)

NAUKA TURECKIEGO ONLINE -
LEKTORZY JĘZYKA TURECKIEGO W NASZEJ SZKOLE

Kierunek Wschód to specjalistyczna szkoła języka tureckiego, a nasi lektorzy to najlepsi fachowcy: ich pasją i zawodem jest nauka tureckiego online.

ZUZANNA SAĞIR

TURKOLOŻKA, LEKTORKA KIERUNEK WSCHÓD

Merhaba! Na co dzień pracuję jako tłumacz przysięgły w Stambule, wykonując tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i pisemne oraz pracuję w jednej z tureckich korporacji jako Specjalista ds. Zamówień. W 2020 roku ukończyłam kurs nauczania języka tureckiego jako obcego organizowany przez Centrum Nauczania Języka Tureckiego TÖMER na Uniwersytecie Yıldız Teknik. Nauczaniem zajmuję się od ponad 10 lat. Nauczam obcokrajowców języka tureckiego indywidualnie i w małych grupach.

- studia magisterskie na Uniwersytecie Stambulskim: turkologia

- praktyki z Konsulacie Generalnym RP w Stambule

ZOBACZ FILM

MIŁOSZ SKUCHA

TURKOLOG, LEKTOR KIERUNEK WSCHÓD

Herkese merhaba! Mam na imię Miłosz i jestem studentem turkologii drugiego stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przygodę z tureckim rozpocząłem w 2020 roku, kiedy to zafascynowany tureckim spojrzeniem na świat rozpocząłem turkologiczne studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tak jak ja doświadczam tego na swoich zajęciach jako student, tak tu tworzyć będziemy „Małą Turcję”.

- studia licencjackie na kierunku filologia, specjalność turkologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

- studia magisterskie na kierunku filologia orientalna – turkologia na Uniwersytecie Jagiellońskim (w trakcie)

- kurs języka tureckiego, Ankara, Stambuł

ZOBACZ FILM

TURECKI ONLINE - GRUPY POCZĄTKUJĄCE

ŚRODY 16:15-17:45 od 28 LUTEGO

ZOBACZ FILM

spotkania

środy 16:15-17:45

daty kursu

od 28.02.2024 do 19.06.2024

ilość spotkań

16 x 90 minut = 32 godziny lekcyjne

lektorka języka tureckiego:

Zuzanna Sağır

lekcja próbna

środa 21.02 godz. 16:15

cena

jednorazowo: 1010 zł do 1.03
ratalnie: 3 x 350 zł do 1.03, 1.04, 1.05

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA
ZAPISZ SIĘ NA KURS TURECKIEGO

w cenie:

16 spotkań online w grupie 3-7 osób

nagrania ze wszystkich lekcji

materiały w wersji elektronicznej

dyplom na zakończenie

zeszyt do nauki tureckiego

dodatkowe spotkania o kulturze i języku tureckim

CHCĘ INFORMACJĘ O KOLEJNYCH KURSACH TURECKIEGO

ZOBACZ FILM
INFORMUJCIE O MOŻLIWOŚCIACH NAUKI TURECKIEGO

Interesuje Cię język turecki, ale żaden z powyższych terminów Ci nie pasuje? Zostaw kontakt do siebie - jak pojawi się nowy kurs języka tureckiego, damy Ci znać!

Icon

NAUKA TURECKIEGO ONLINE - WYŻSZE POZIOMY

Obecnie mamy 6 grup na różnych poziomach.

Do każdej można dołączyć w dowolnym momencie.

Znajdziemy odpowiednią dla Ciebie!

1. WYPEŁNISZ TEST POZIOMUJĄCY

Wyślemy Ci link do krótkiego testu poziomującego, który wygodnie wypełnisz w ciągu paru minut.

Znając Twój poziom postaramy się zaproponować Ci odpowiednią grupę. Dostaniesz mailowo szczegółową propozycję: kto jest lektorem, jak duża jest grupa i co potrafi, jaki będzie koszt nauki.

2. PROPONUJEMY CI GRUPĘ

Możesz niezobowiązująco odwiedzić lekcję wybranej grupy na próbę. Sam ocenisz, czy nauka tureckiego online w tej formie będzie dla Ciebie komfortowa. Jeśli nie zdecydujesz się na naukę, to ta próbna wizyta będzie dla Ciebie bezpłatna.

3. GRUPĘ MOŻESZ ODWIEDZIĆ NA PRÓBĘ

Jeśli propozycja Ci odpowiada, możesz kontynuować naukę tureckiego online w tej grupie. Zapłacisz wyłącznie za spotkania, które pozostały w danym kursie.

4. KONTYNUUJESZ NAUKĘ TURECKIEGO ONLINE W WYBRANEJ GRUPIE

ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!
ZNAJDŹCIE DLA MNIE GRUPĘ!

KONTAKT

Copyright © 2022. Kierunek Wschód

502 904 709
biuro@kierunek-wschod.pl

czat (prawy dolny róg)

www.kierunek-wschod.pl

szkoła języka tureckiego

Masz pytania dotyczące nauki tureckiego? Chętnie pomożemy!

Pracujemy w dni robocze w godz. 10:00-16:00