Kurs hebrajskiego online od zera

lekcje na żywo z lektorem

Zobacz, jak wyglądała bezpłatna

lekcja próbna!

Link do nagrania z lekcji próbnej

lub możesz od razu...

Zapis na bezpłatną lekcję próbną

PONIEDZIAŁEK 18.05 GODZ. 18:30

lub

ŚRODA 27.05 GODZ. 20:00


LUB MOŻESZ OD RAZU

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA ONLINE

Zarezerwuj miejsce na kursie

Ostateczną decyzję o udziale możesz podjąć po pierwszej lekcji

poniedziałki 18:30-20:00 od 1.06

lub

poniedziałki+środy 20:00-21:00 od 8.06

24h = 3 lub 4 miesiące = 16 lub 24 spotkania

3-6 osób

Agata Grzybowska, hebraistka

(więcej informacji niżej)

płatność jednorazowa:
890 zł - 7 dni od początku

płatność ratalna:
320 zł - 7 dni od początku
300 zł - po miesiącu
300 zł - po dwóch miesiącach

 • materiały
 • specjalny zeszyt do nauki
 • dyplom dwujęzyczny
 • nagrania ze wszystkich lekcji

CO TO ZA KURS?

TERMIN

DŁUGOŚĆ

LEKTOR

GRUPA

W CENIE

CENA

Widzisz

i słyszysz lektora

Łatwa

komunikacja

przez

mikrofon

Czat do szybkich pytań

Widzisz

materiały

omawiane przez lektora

Przez przeglądarkę internetową,

bez dodatkowych programów

Komputer,

tablet lub telefon

JAK WYGLĄDA LEKCJA?

JAK WYGLĄDA KURS

Zapisujesz się na kurs

Zatwierdzasz umowę i otrzymujesz od nas dane do logowania

Pocztą wysyłamy do Ciebie zeszyt do nauki języka (ściąga z pisma, gramatyki i słownictwa)

Uczestniczysz w spotkaniach online na żywo z lektorem

Wszystkie potrzebne materiały otrzymujesz mailowo

Otrzymujesz dostęp do Słówkomatu - programu na komputer/telefon do nauki słownictwa z lekcji

Wszystkie lekcje są nagrywane i możesz do nich wracać dowolną ilość razy

Na zakończenie otrzymujesz pocztą dwujęzyczny dyplom

Po zakończeniu kursu możesz kontynuować naukę na wyższym poziomie

Masz pytanie?

Napisz do nas na czacie!

(ikona w prawym dolnym rogu)

KURS POPROWADZI

Absolwentka hebraistyki i filologii klasycznej na Uniwersytecie Warszawskim. Ostatni rok studiów magisterskich spędziła studiując literaturę hebrajską na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie w ramach Stypendium Rządu Izraela. Doświadczona nauczycielka języka hebrajskiego na zajęciach indywidualnych i grupowych, zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.


Doktorantka w Instytucie Filologii Klasycznej Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zajmujesię literaturą diaspory żydowskiej w starożytnym Egipcie.


Poza zainteresowaniami naukowymi pasjonuje się literaturą i tłumaczeniem tekstów literackich. W wolnych chwilach słucha muzyki, czyta długie powieści i gra w gry planszowe i na ukulele.

Agata Grzybowska

hebraistka, lektorka Kierunek Wschód

A KIM MY JESTEŚMY?

Jesteśmy warszawską szkołą języków orientalnych.

Od 2014 roku ponad 200 osób uczyło się u nas hebrajskiego.


W skład naszego zespołu wchodzi 4 hebraistów po dłuższych pobytach w Izraelu. Uczyliśmy dzieci, młodzież i dorosłych - osoby zawodowo, rodzinnie lub hobbystycznie związane z językiem hebrajskim.


Nasze doświadczenie i metody nauczania przenieśliśmy w świat online. Dzięki nowoczesnym technologiom pomożemy Ci w rozpoczęciu przygody z językiem hebrajskim, gdziekolwiek jesteś!


Więcej o nas znajdziesz na stronie: www.kierunek-wschod.pl

OPINIE O NAS

Kursanci byli angażowani w tworzenie zdań i dialogów, co ułatwiało naukę. Bardzo spodobała mi się atmosfera na zajęciach oraz stosunek do słuchacza w szkole Kierunek Wschód.

Iwona
uczyła się w Kierunek Wschód

Kurs prowadzony z pełnym profesjonalizmem, materiał dobrze tłumaczony i przyswajalny. Stosunek szkoły do słuchaczy idealny, wręcz byłam zaskoczona jak dobry, a chodziłam na kilka kursów językowych w swoim życiu.

Marta,

uczyła się w Kierunek Wschód

Zapis na bezpłatną lekcję próbną

PONIEDZIAŁEK 18 MAJA GODZ. 18:30

LUB MOŻESZ OD RAZU

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA ONLINE

Zapis na bezpłatną lekcję próbną

PONIEDZIAŁEK 18.05 GODZ. 18:30

lub

ŚRODA 27.05 GODZ. 20:00


LUB MOŻESZ OD RAZU

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA ONLINE

Zobacz, jak wyglądała bezpłatna

lekcja próbna!

Link do nagrania z lekcji próbnej

lub możesz od razu...

WARTO SIĘ UCZYĆ HEBRAJSKIEGO!

Na pierwszych etapach nauki postępy są dosyć szybkie. Osoby nieznające tego języka będą sądziły, że robisz coś "niemożliwego". Będziesz mówił po hebrajsku, co da Ci dużo satysfakcji!

DUŻO SATYSFAKCJI

Znajomość hebrajskiego to rzadka i cenna umiejętność (szczególnie wśród Polaków). Jest bardzo doceniana na rynku pracy, podczas podróży i prywatnych kontaktów z Izraelczykami.

RZADKA I CENNA UMIEJĘTNOŚĆ

Język jest kluczem do kultury. Ucząc się języka, dowiesz się więcej o Izraelczykach, ich sposobie myślenia i zachowania. Warto zrozumieć ten ciekawy świat!

POZNANIE KULTURY

Nauka języka tak odmiennego od naszego stanowi wyzwanie intelektualne i doskonałe ćwiczenie pamięci, koncentracji oraz tworzenia skojarzeń.

KREATYWNE I ROZWOJOWE HOBBY

CZEGO SIĘ NAUCZĘ?

PISMO

NAPRAWDĘ SPORO!

FONETYKA

 • Nauka pisma hebrajskiego
 • Nauka wymowy i rozróżniania dźwięków

GRAMATYKA

SŁOWNICTWO

 • Nauka systemu samogłoskowego
 • Rozróżnianie i określane rodzaju rzeczowników
 • Liczebniki
 • Czasownik "mieć"
 • Czasowniki z podstawowej koniugacji "Pa'al/Kal"
 • zaimki osobowe
 • Rodzina
 • Podstawowe przymiotniki
 • Zaimki wskazujące
 • Kolory
 • Obiekty w mieście
 • Popularne imiona
 • Nazwy państw i miast

UMIEJETNOŚCI

KULTURA

 • Przedstawianie się
 • Opis otoczenia
 • Opis siebie
 • Opis rodziny
 • Podawanie godzin
 • Zadawanie pytania "Skąd jesteś?" oraz udzielanie odpowiedzi na nie
 • Określanie kierunków
 • Przydatne ciekawostki kulturowe
 • Elementy slangu w języku hebrajskim

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego warto poświęcić czas na naukę?

Powodów do nauki hebrajskiego jest wiele, ale skupmy się na najważniejszych: • lepsze perspektywy zawodowe - znajomość hebrajskiego jest wysoko wycenianą kompetencją.
 • znasz Izraelczyków lub planujesz podróż do Izraela? Ucząc się języka zaimponujesz znajomym i bardziej skorzystasz z pobytu w tym kraju.
 • odskocznia od codzienności - nauka tak egzotycznego języka i kontakt z fascynującą kulturą to świetna forma odpoczynku od codziennych obowiązków.
 • rozwój zainteresowań w przyjaznej grupie - uczysz się języka pod opieką lektora i z osobami, które mają podobne zainteresowania i pasję do odkrywania świata. To motywuje i gwarantuje przyjemnie spędzony czas.
 • nauka nowego języka to ogólny rozwój - przed Tobą nowy alfabet, obco brzmiące słownictwo i wiele innych wyzwań. To nic strasznego - przy okazji to świetne ćwiczenie na słuch, pamięć i tworzenie skojarzeń. Poprawisz pewność siebie (bo dasz radę tak trudnemu zadaniu :)) i podniesiesz swoje kompetencje do nauki języków obcych (nie tylko hebrajskiego).

Dlaczego uczyć się w Kierunek Wchód?

Naukę mamy przemyślaną od początku do końca. Tak ją zaplanowaliśmy, żeby nie było nudy i żeby włożona przez Ciebie praca przynosiła widoczne rezultaty.


Wszystko - od osoby nauczyciela, przez dobór materiałów, rozwiązania techniczne platformy edukacyjnej, aż po życzliwość i profesjonalizm naszego zespołu - jest nastawione na to, żebyś czuł, że było warto.


Nie musisz nam wierzyć na słowo - przetestuj nas i sprawdź, czy nauka online Ci odpowiada. Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej lub, jeśli termin Ci nie pasuje lub nie ma już wolnego miejsca, daj nam znać - można również próbnie wziąć udział w pierwszej lekcji regularnego kursu.Jakie są wymagania techniczne?

Wystarczy komputer lub tablet z dostępem do internetu. Można również korzystać ze smartfona, ale ze względu na mały ekran może to nie być wygodne.


Każde spotkanie odbywa się przez przeglądarkę internetową - wystarczy, że wejdziesz pod podany przez nas adres i podasz hasło.

Za pośrednictwem przeglądarki będziesz widział i słyszał nauczyciela. Nauczyciel będzie korzystał ze specjalnej tablicy online, żeby pokazywać i omawiać materiały, włączać nagrania lub filmy.


Do udziału w kursie konieczne są głośniki i mikrofon. Sugerujemy, żeby nie korzystać z tych wbudowanych w komputer, ale korzystać z komórkowego zestawu słuchawkowego lub dowolnego innego zestawu słuchawek z mikrofonem.


Włączenie własnej kamery jest oczywiście możliwe, ale nie jest obowiązkowe. Kamera nauczyciela będzie zawsze włączona.Agata

Arabistka po Uniwersytecie Warszawskim. Znajomość języka arabskiego doskonaliła na kursach w Tunezji, Maroku, Egipcie na Uniwersytecie Kairskim, a także na stażu w Ambasadzie RP w Bejrucie.


Jest założycielką i prezesem Towarzystwa Miłośników Kultury Arabskiej "Marhaba" - organizacji studenckiej działającej na Wydziale Orientalistycznym UW. W ramach działalności naukowej zorganizowała wyjazdy na badania terenowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu. Na co dzień zajmuje się procesami tłumaczeniowymi i lokalizacyjnymi w międzynarodowej korporacji.

Sebastian

Absolwent arabistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Język arabski studiował również na Uniwersytecie Kuwejckim oraz w Kolegium Sułtana Qaboosa w Manah (Oman).


Uczestniczył w badaniach terenowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w stażu naukowym w Egipcie.Od 2016 r. kieruje projektem badawczym na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego.


Interesuje się historią muzułmańskiego Bliskiego Wschodu oraz współczesną sytuacją polityczną i społeczną Zatoki Perskiej. W wolnym czasie uwielbia podróżować i oglądać dobre seriale.

Zapis na lekcję próbną

Weź udział w bezpłatnej lekcji próbnej

w środę 20 marca o godz. 19:30


Opinie o nas

Marta

"Kurs prowadzony z pełnym profesjonalizmem, materiał dobrze tłumaczony i przyswajalny. Stosunek szkoły do słuchaczy idealny, wręcz byłam zaskoczona jak dobry, a chodziłam na kilka kursów językowych w swoim życiu.”

"Zajęcia są zawsze zróżnicowane, dostosowane do poziomu i zainteresowań kursantów, Nigdy nie ma nudy! Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem bądź kontynuacją języka arabskiego!”

Anna

Masz do nas inne pytanie?

Napisz do nas na czacie!

(ikona w prawym dolnym rogu)

REZERWACJA MIEJSCA W GRUPIE


(ostateczną decyzję o udziale będziesz mógł podjąć po pierwszej lekcji)