Rozwijaj swoje zainteresowania!
Ciekawe treści, konkursy, zaproszenia na spotkania (w Warszawie i online). Dołącz do nas!
Zapis na newsletter

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swojego adresu email w celu otrzymywania newslettera zgodnie z Polityką Prywatności: https://kierunek-wschod.pl/polityka


502904709BIURO@KIERUNEK-WSCHOD.PL WARYŃSKIEGO 9/42, WARSZAWA

schemat pomocy

40 zł z ceny każdego kursu przekazujemy na pomoc dla podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia.

Oprócz promowania otwartości na inne kultury, chcemy promować otwartość na innych ludzi. Dzięki przekazywaniu części przychodów na cel charytatywny, zadowolenie naszych Kursantów, praca Lektorów i rozwój firmy przekładają się na realną pomoc potrzebującym. Dołączenie do dzieła Fundacji jest dla nas powodem do dumy. Dziękujemy jednocześnie Kursantom, że dzięki ich zaufaniu to wsparcie jest możliwe.

W jaki sposób pomagamy?

Środki są przekazywane na Program Skarbonka prowadzony przez Fundację Onkologiczną Alivia. Nawiązaliśmy współpracę z tą Fundacją, bo ich doświadczenie i wielokrotnie udowodnione skuteczne działanie są gwarantem najlepszego wykorzystania przekazanych przez nas pieniędzy. Więcej informacji o Alivii można znaleźć na ich stronie: www.alivia.org.pl

Ile przekazujemy?

Wsparcie przekazujemy Fundacji co miesiąc na podstawie ilości zakupionych kursów w danym okresie (40 zł z każdego kursu).

Do tej pory przekazaliśmy 15 420 zł

Na co przeznaczane są środki?

Wspierany przez nas Program Skarbonka polega na dofinansowaniu lub sfinansowaniu leków oraz badań dla podopiecznych Fundacji. Decyzję o wyborze odbiorców pomocy podejmuje Fundacja, a nas informuje, na co przekazane darowizny zostały wydane.

to top button