To spotkanie się już odbyło.

Jeśli nie miałaś/eś okazji w nim uczestniczyć, to nic straconego, bo spotkanie nagraliśmy. Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony (przeniesiesz się tam szybciej, klikając przycisk „Zapisz się na spotkanie”), żeby otrzymać mailowo link do nagrania.

Fauna i flora w Korei Południowej

bezpłatne spotkanie online

Idziesz na spacer po seulskim parku. Wchodzisz na Namsan. Jedziesz przez koreańską wieś. Jakie ptaki słyszysz? Jakie drzewa widzisz? Jakie zwierzęta mijasz po drodze?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania, a jesteś ich ciekaw, być może nieco pomoże Ci nasze spotkanie, na którym omówię główne (ale nie tylko!) gatunki zwierząt i roślin występujących na terenie Korei Południowej, porównując je do znanego nam krajobrazu polskiego – zapewniam dużo przykładów audiowizualnych i ciekawostek. Zapraszamy każdego!

Spotkanie potrwa około godziny. Dane do logowania otrzymasz mailowo po zapisie.

Spotkanie zostanie dodatkowo nagrane i zapisane osoby otrzymają po spotkaniu link do nagrania.

Prowadząca

Joanna Kołeczko

Na imię mam Asia i jestem studentką koreanistyki II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim a od września 2022 roku w ramach wymiany uczę się w Korei na Kyungpook National University. Swoją przygodę z Koreą zaczęłam w gimnazjum, trafiając przypadkiem na serial koreański w telewizji, z czasem to zainteresowanie przeniosło się na sam język. Od dzieciństwa sprawiało mi przyjemność dzielenie się nabytą wiedzą i niedawno odkryłam, że nauczanie języka koreańskiego pomaga mi się realizować w wyjątkowy sposób – nie tylko mogę pokazać komuś język i kulturę koreańską tak, jak je znam, ale też w kreatywny sposób pomagam uczestnikom zajęć rozwiać jakiekolwiek wątpliwości związane z poznawanymi tematami.

Zobacz najbliższe kursy grupowe z języków:

Zapisz się

facebook linkedin twitter search-icon