To spotkanie się już odbyło.

Jeśli nie miałaś/eś okazji w nim uczestniczyć, to nic straconego, bo spotkanie nagraliśmy.

Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony (przeniesiesz się tam szybciej klikając przycisk „Zapisz się na spotkanie”), żeby otrzymać mailowo link do nagrania.

Neologizmy pokolenia Z w Korei Południowej
Koreańska madka i essa

O spotkaniu

Spotkanie jest bezpłatne.

Jeżeli jesteś ciekaw, jakimi skrótami i słowami posługują się młodzi ludzie w Korei, ten webinar jest dla Ciebie! Badając codzienny język, możemy wiele dowiedzieć się o kulturze danego kraju. Na spotkaniu poznamy przykłady slangowych wyrażeń w języku koreańskim, oraz wspólnie spróbujemy odgadnąć ich znaczenie.
Jeśli znasz podstawy języka koreańskiego, koniecznie spróbuj swoich sił!

Spotkanie potrwa ok. godzinę.

Prowadząca

Zuzanna Olszewska

Jestem absolwentką koreanistyki (magister) i japonistyki (licencjat) na Uniwersytecie Warszawskim.
Pasjonują mnie kultury i języki azjatyckie, odmienne systemy pisma (przede wszystkim znaki chińskie!) i wszystko, co egzotyczne, a najbardziej kocham Koreę i język koreański. W planach mam nauczyć się co najmniej kilku języków z okręgu Dalekiego Wschodu, bo uwielbiam przez pryzmat języków poznawać inne sposoby patrzenia na świat i móc poznawać ludzi z całego świata, komunikując się tak jak oni. Przez około rok mieszkałam w Tokio na stypendium. Po powrocie do kraju spędziłam też trochę czasu na sinologii, ale koniec końców wylądowałam na studiach magisterskich na koreanistyce. Uczestniczyłam w warsztatach kulturowych i hanmun na Narodowym Uniwersytecie Seulskim.

Zobacz najbliższe kursy grupowe z języków:

Zapisz się

facebook linkedin twitter search-icon