To spotkanie się już odbyło.
Jeśli nie miałaś/eś okazji w nim uczestniczyć, to nic straconego, bo spotkanie nagraliśmy.
Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony (przeniesiesz się tam szybciej, klikając przycisk „Zapisz się na spotkanie”), żeby otrzymać mailowo link do nagrania.

Krótki przewodnik po materiałach do nauki języka koreańskiego

bezpłatne spotkanie online

Planujesz rozpocząć swoją własną przygodę z językiem koreańskim i nie wiesz, z jakich materiałów do nauki warto korzystać? A może uczysz się koreańskiego od dłuższego czasu, ale książki i aplikacje, na których polegasz powoli zaczynają Cię już nudzić?
Dołącz do spotkania online i dowiedz się, którym z dostępnych na rynku źródeł uczących języka koreańskiego warto poświęcić uwagę! 😀
Spotkanie będzie miało formę krótkiego przeglądu podsumowującego najpopularniejsze i najciekawsze pozycje – od podręczników do nauki aż po słowniki online, strony internetowe i podcasty. Opowiem o ich wadach i zaletach, o ich dostępności i podsunę kilka pomysłów na ich skuteczne wykorzystywanie. Dużo praktycznych informacji, które zadowolą każdego zainteresowanego nauką koreańskiego – nie tylko na poziomie początkującym!

Spotkanie potrwa około godziny. Dane do logowania otrzymasz mailowo po zapisie.

Spotkanie zostanie dodatkowo nagrane i zapisane osoby otrzymają po spotkaniu link do nagrania.

Prowadząca

Natalia Gołębiewska

Absolwentka koreanistyki na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Językiem i kulturą koreańską interesuję się od prawie 10 lat. Przez pierwsze kilka lat języka koreańskiego uczyłam się na własną rękę. Nauka alfabetu oraz podstawowych zagadnień gramatycznych sprawiała mi tak ogromną przyjemność, że już wtedy zaczęłam wiązać swoją przyszłość właśnie z koreańskim.

W 2016 roku zaczęłam uczęszczać na zajęcia językowe oferowane przez Uniwersytet Warszawski, a rok później podjęłam decyzję o rozpoczęciu tam studiów. Najciekawszymi kwestiami od zawsze były dla mnie koreańska gramatyka i południowokoreańskie dialekty, które pojawiły się również w mojej pracy dyplomowej. Oprócz języka interesuję się też południowokoreańskim kinem i kuchnią. Koreę Południową miałam okazję odwiedzić dwa razy. Zwiedziłam wtedy takie miasta jak Seul, Pusan i Gyeongju.

Zobacz najbliższe kursy grupowe z języków:

Zapisz się

facebook linkedin twitter search-icon