To spotkanie się już odbyło.
Jeśli nie miałaś/eś okazji w nim uczestniczyć, to nic straconego, bo spotkanie nagraliśmy.
Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony (przeniesiesz się tam szybciej, klikając przycisk „Zapisz się na spotkanie”), żeby otrzymać mailowo link do nagrania.

O spotkaniu

Bezpłatne spotkanie przez internet. Nie zobowiązuje do udziału w kursie.

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim osoby w wieku 14+ i pełnoletnie, bo rozpoczynający się tydzień później kurs będzie dla nich dedykowany.

  • spotkanie odbywa się w grupie (nie jest to spotkanie jeden na jeden z lektorem)
  • poznaj lektora, przetestuj platformę
  • poznaj najważniejsze informacje o języku koreańskim
  • naucz się podstawowych zwrotów po koreańsku
  • poznaj garść ciekawostek kulturowych
  • spotkanie potrwa ok. godziny
  • po zapisie otrzymasz na maila dane do logowania

Prowadzący

Sebastian Jagodziński

Jestem absolwentem koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz biorę czynny udział w pracach Koreanistycznego Koła Naukowego.

Z kulturą koreańską po raz pierwszy spotkałem się w liceum, za sprawą kpopu. Przerodziło się to w fascynację również innymi dziedzinami kultury koreańskiej, w tym językiem, dlatego też w 2017 r. rozpocząłem studia na warszawskiej koreanistyce, które kontynuuję na studiach magisterskich. Od pierwszego zetknięcia się z językiem koreańskim zachwyciło mnie jego brzmienie, niepodobne do żadnego wcześniej znanego mi języka. Wraz z nauką zyskałem również nową perspektywę na zróżnicowanie języków na świecie. Poznawanie nowego szyku zdania czy form gramatycznych było ekscytujące i sprawiało mi ogromną przyjemność, płynącą z odkrywania całkowicie nieznanych terenów. Dobrze więc wiem, że nauka koreańskiego może sprawiać wielką przyjemność, a ogrom ciekawych dzieł kultury, z których można podczas niej korzystać, jedynie umila cały ten proces.

Zobacz najbliższe kursy grupowe z języków:

Zapisz się

facebook linkedin twitter search-icon