Nauczanie grupowe Grupowo - dla rozpoczynających naukę
Żadna grupa Ci nie pasuje?
Nauczanie grupowe Grupowo - dla kontynuujących naukę
Wypełniasz krótki test poziomujący
Proponujemy Ci odpowiednią grupę
Odwiedzasz niezobowiązująco grupę na próbę
Jeśli grupa Ci odpowiada, kontynuujesz w niej naukę

Niestety w tym momencie nie prowadzi grup na wyższych poziomach z tego języka.

Nauczanie indywidualne Zajęcia indywidualne
Poziom Terminy Cena
dowolny do uzgodnienia 130 zł za 60 minut
Szczegóły grupy

Podczas zajęć indywidualnych lektor może się w pełni dostosować do Twoich potrzeb i tempa nauki. Zajęcia mogą się odbywać na dowolnym poziomie.

Nauka może się odbywać w trybie stacjonarnym w Warszawie (w naszej siedzibie) lub w trybie online.

Podczas zapisu prosimy o podanie swoich preferencji terminowych – w jakich dniach i przedziałach godzin mogłyby się odbywać lekcje. W miarę dostępności lektorów postaramy się złożyć propozycję zgodną z preferencjami Słuchacza.

Lekcje indywidualne sprzedajemy w pakietach po 10 godzin zegarowych. Prosimy o płatność jednorazową lub w dwóch ratach. Cena takiego pakietu to 1300 zł.

Istnieje możliwość wykupienia na początku tylko jednej lekcji (60 minut) w cenie 130 zł.

Nauczanie indywidualne Zajęcia w parach
Poziom Terminy Cena
dowolny do uzgodnienia 65 zł 60 minut (za osobę)
Szczegóły grupy

Podczas zajęć w parze lektor może się w pełni dostosować do Waszych potrzeb i tempa nauki. Zajęcia mogą się odbywać na dowolnym poziomie.

Propozycja nauki w parze jest skierowana do pary osób, które się znają (nie zapewniamy partnera/partnerki do nauki).

Nauka może się odbywać w trybie stacjonarnym w Warszawie (w naszej siedzibie) lub w trybie online.

Podczas zapisu prosimy o podanie swoich preferencji terminowych – w jakich dniach i przedziałach godzin mogłyby się odbywać lekcje. W miarę dostępności lektorów postaramy się złożyć propozycję zgodną z preferencjami Słuchacza.

Lekcje w parze sprzedajemy w pakietach po 10 godzin zegarowych. Prosimy o płatność jednorazową lub w dwóch ratach. Cena całkowita tego pakietu lekcji to 650 zł za osobę.

Istnieje możliwość wykupienia na początku tylko jednej lekcji (60 minut) w cenie 65 zł za osobę.

Gruzja jest niewielkim państwem położonym u podnóża Kaukazu na granicy Europy i Azji. Gruzini to naród o bogatej tradycji i fascynującej, ponadtysiącletniej historii. Są również niezwykle gościnni, co często podkreślają coraz liczniejsi polscy turyści decydujący się na podróż do tego kraju. Interesująca jest sytuacja współczesnej Gruzji, która przeszła burzliwe zmiany: od uzyskania niepodległości po rozpadzie Związku Radzieckiego, przez Rewolucję Róż, podczas której od władzy został odsunięty prezydent Eduard Szewardnadze, po niedawną wojnę z Rosją o Osetię Południową.

Język Gruzinów jest zapisywany oryginalnym alfabetem gruzińskim, który dla tego narodu jest powodem do dumy i poczucia kulturowej odrębności. Zestaw 33 znaków powstał najprawdopodobniej przed 500 n.e. Do cech charakterystycznych gruzińskiego, które mogą się nam wydać osobliwe, należy brak rozróżnienia na rodzaje gramatyczne. W tym języku zdarzają się też zbitki występujących po sobie spółgłosek – czasami nawet 6! Co ciekawe, Gruzini wyrażają liczebniki w odniesieniu do liczby 20 (podobnie jak to ma miejsce w języku francuskim).

Przez wieki język pełnił u Gruzinów funkcję nośnika kultury. W  języku tym była tworzona bogata literatura tego kraju od czasów starożytnych do dnia dzisiejszego. Gruziński był również od początku językiem Gruzińskiego Kościoła Prawosławnego – kraj ten przyjął chrześcijaństwo w IV w.

Nauka gruzińskiego jest niepowtarzalną okazją do bliższego poznania historii, kultury i, przede wszystkim, mieszkańców tego państwa. Wszystko jedno, czy planujesz wyprawę do Gruzji lub chciałbyś się pouczyć tego języka jako ciekawostki – warto podjąć trud i poszerzyć swoje horyzonty. Nawet z podstawową znajomością gruzińskiego będziesz miał okazję poznać świat, który jest dostępny dla nielicznych.

Język gruziński

Rodzina języków kartwelskich

Liczba użytkowników: ok. 6 mln

Język urzędowy w: Gruzja

Ucz się od najlepszych

- nasi nauczyciele doskonale znają język i kulturę regionu oraz mają bogate doświadczenie dydaktyczne

Każdy poziom

- mamy duży wybór grup dla osób zupełnie początkujących, jak i tych zaawansowanych

Online lub stacjonarnie

- wybierz formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza

Kameralne grupy i indywidualne podejście do nauki

Najlepsi lektorzy i najwyższa jakość usług językowych

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?

facebook linkedin twitter search-icon