Tony w języku chińskim

Tony w języku chińskim

Na pewno słyszeliście o tonalności języka chińskiego. Ale czym właściwie są tony w języku chińskim? Czy nauka tonów jest konieczna? A jeżeli tak, to jak się nauczyć chińskich tonów? Na te inne pytania znajdziecie odpowiedzi w artykule.

Kultura arabska

Kultura arabska

Ucząc się jakiegokolwiek języka, jesteśmy zmuszeni poznać kulturę danego kraju czy regionu. Nie inaczej jest z językiem arabskim gdzie, aby zrozumieć wiele zagadnień, musisz zaznajomić się z ze światem arabskim. Czytając artykuł poznasz kilka podstawowych zagadnień.

Ile znaków chińskich powinieneś znać

Ile znaków chińskich powinieneś znać

Myślisz o podejściu do egzaminu HSK, aby uzyskać certyfikat z języka chińskiego? A może chciałbyś nauczyć się czytać i pisać po chińsku? Z artykułu dowiesz się, ile znaków musisz opanować, aby uzyskać płynność językową.

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

O języku chińskim mówi się, że jest jednym z najtrudniejszych języków świata. Nauka go stanowi nie lada wyzwanie i wymaga systematycznej pracy. Czy język chiński jest wart poświęconego czasu? Dlaczego warto się go uczyć? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Czy wiesz, że...
prowadzimy szkołę języków orientalnych?

Jak nauczyć się chińskiego?

Jak nauczyć się chińskiego?

Niejednokrotnie słyszeliśmy, że osoby marzące o nauce języka chińskiego nie podjęły się nauki, ze względu na jego trudność. Istnieją jednak metody, dzięki którym nauka staje się prostsza o przyjemniejsza. Dowiesz się o nich z naszego artykułu.

Czy język turecki jest trudny?

Czy język turecki jest trudny?

Chcesz rozpocząć naukę, ale boisz się, że język turecki jest trudny? Nie wiesz, co Cię czeka, przez co ciągle trudno podjąć Ci decyzję o zapisie na kurs? Ten artykuł rozjaśni Ci wszystko i na pewno Cię zmotywuje.

Król Sejong Wielki – sylwetka władcy

Król Sejong Wielki – sylwetka władcy

Zapewne każdy pasjonat koreańskiej kultury przynajmniej raz w życiu zetknął się z postacią króla Sejonga. Po koreańsku określany jest on mianem 세종대왕 (Sejong Daewang), co najczęściej tłumaczy się jako Sejong Wielki. Czym zasłużył sobie na taki przydomek?

Ucz się od najlepszych

- nasi nauczyciele doskonale znają język i kulturę regionu oraz mają bogate doświadczenie dydaktyczne

Każdy poziom

- mamy duży wybór grup dla osób zupełnie początkujących, jak i tych zaawansowanych

Online lub stacjonarnie

- wybierz formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza

Kameralne grupy i indywidualne podejście do nauki

Najlepsi lektorzy i najwyższa jakość usług językowych

facebook linkedin twitter search-icon