Historia Kuwejtu od forciku do naftowego potentata

Historia Kuwejtu od forciku do naftowego potentata

Kuwejt, niewielkie państewko nad Zatoką Perską, które jest dwukrotnie mniejsze od województwa mazowieckiego, uznawane jest za jedno z najważniejszych imperiów naftowych. O historii państwa, które przekształciło się z małej wioski rybackiej w welfare state z najsilniejszą walutą dowiecie z tego artykułu.

Alışveriş, czyli co warto kupić w Turcji?

Alışveriş, czyli co warto kupić w Turcji?

Od lat Turcja utrzymuje swoją pozycję jednego z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Przywozimy z niej wiele pamiątek, ale też rzeczy codziennego użytku. Co tak na prawdę warto kupić wybierając się na wycieczkę do Turcji dowiesz się z tego artykułu.

Czy wiesz, że...
prowadzimy szkołę języków orientalnych?

Tradycyjne małżeństwa w Iranie

Tradycyjne małżeństwa w Iranie

Tradycyjne małżeństwa w Iranie od dawien dawna były z rodziną. Z biegiem czasu sytuacja ta zaczęła się zmieniać, jednak wiele tradycji związanych ze ślubem pozostało. Jak wygląda ślub w Iranie dowiesz się z tego artykułu.

Irański savoir-vivre

Irański savoir-vivre

Irańska gościnność w wielu aspektach zaskakuje. Bez wątpienia stanowi ważny element kultury i wyznacza normy zachowania. Dowiedz się z artykułu co warto wiedzieć o irańskim savoir-vivre.

Co warto wiedzieć o języku perskim

Co warto wiedzieć o języku perskim

Język perski to klucz do poznania kultury Bliskiego Wschodu oraz jego mieszkańców. Bez wątpienia znajomość tego języka podczas podróży do zakątków Iranu zaowocuje niejedną znajomością. Dowiedz się z artykułu co warto wiedzieć o języku perskim, rozpoczynając naukę.

Honoryfikatywność i etykieta językowa w koreańskim

Honoryfikatywność i etykieta językowa w koreańskim

Jedną z cech charakterystycznych dla kultury koreańskiej jest honoryfikatywność. Podczas wszelkich kontaktów międzyludzkich należy zwracać uwagę na rangę, wiek, doświadczenie naszego interlokutora. Honoryfikatywność ta jest odzwierciedlona w języku. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak zwracać się do przyjaciela a jak do współpracownika, przeczytaj ten artykuł.

Ucz się od najlepszych

- nasi nauczyciele doskonale znają język i kulturę regionu oraz mają bogate doświadczenie dydaktyczne

Każdy poziom

- mamy duży wybór grup dla osób zupełnie początkujących, jak i tych zaawansowanych

Online lub stacjonarnie

- wybierz formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza

Kameralne grupy i indywidualne podejście do nauki

Najlepsi lektorzy i najwyższa jakość usług językowych

facebook linkedin twitter search-icon