Jak nauczyć się chińskiego?

Jak nauczyć się chińskiego?

Niejednokrotnie słyszeliśmy, że osoby marzące o nauce języka chińskiego nie podjęły się nauki, ze względu na jego trudność. Istnieją jednak metody, dzięki którym nauka staje się prostsza o przyjemniejsza. Dowiesz się o nich z naszego artykułu.

Czy język turecki jest trudny?

Czy język turecki jest trudny?

Chcesz rozpocząć naukę, ale boisz się, że język turecki jest trudny? Nie wiesz, co Cię czeka, przez co ciągle trudno podjąć Ci decyzję o zapisie na kurs? Ten artykuł rozjaśni Ci wszystko i na pewno Cię zmotywuje.

Król Sejong Wielki – sylwetka władcy

Król Sejong Wielki – sylwetka władcy

Zapewne każdy pasjonat koreańskiej kultury przynajmniej raz w życiu zetknął się z postacią króla Sejonga. Po koreańsku określany jest on mianem 세종대왕 (Sejong Daewang), co najczęściej tłumaczy się jako Sejong Wielki. Czym zasłużył sobie na taki przydomek?

Czy wiesz, że...
prowadzimy szkołę języków orientalnych?

Jak jest po chińsku dzień dobry?

Jak jest po chińsku dzień dobry?

„Dzień dobry” to podstawowy zwrot, którego uczymy się w pierwszej kolejności poznając obcy język. W dobrym tonie jest bowiem pozdrowić naszego rozmówcę. Z artykułu dowiesz się, jak przywitać się po chińsku i nie popełnić faux pas.

Jak powiedzieć „kocham Cię” po arabsku?

Jak powiedzieć „kocham Cię” po arabsku?

Nic tak nie raduje, jak usłyszeć „kocham Cię” od bliskiej osoby. Miłość to niezastąpiony temat poetów, scenarzystów czy muzyków. Lubimy dzielić się miłością, słuchać o miłości, być obdarowywanymi miłością. Jak więc powiedzieć „kocham Cię” po arabsku? Co znaczy habibi? Tego dowiesz się z artykułu.

Co przywieźć z Chin?

Co przywieźć z Chin?

Co warto przywieźć z Chin? Jakie chińskie produkty kupić dla siebie, a jakie prezenty wybrać najbliższym? Te pytania stawia sobie wiele osób wybierających się w podróż do Państwa Środka. W tym artykule znajdziecie kilka podpowiedzi jak zrobić udane zakupy w Chinach.

Czy język japoński jest trudny?

Czy język japoński jest trudny?

Czy japoński jest trudny? Jak Polacy radzą sobie z nauką tak odmiennego języka, które cechy japońskiego sprawiają, że jego nauka nie przysparza Polakom większych trudności, a które mogą być dla nas wyzwanie? Odpowiemy na to pytanie w niniejszym artykule.

Ucz się od najlepszych

- nasi nauczyciele doskonale znają język i kulturę regionu oraz mają bogate doświadczenie dydaktyczne

Każdy poziom

- mamy duży wybór grup dla osób zupełnie początkujących, jak i tych zaawansowanych

Online lub stacjonarnie

- wybierz formę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza

Kameralne grupy i indywidualne podejście do nauki

Najlepsi lektorzy i najwyższa jakość usług językowych

facebook linkedin twitter search-icon