Poniedziałek 8 lutego godz. 17:30.

Bezpłatne spotkanie o chińskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Wtorek 9 lutego września godz. 19:30.

Bezpłatne spotkanie o perskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Wtorek 9 lutego godz. 19:30.

Bezpłatne spotkanie o arabskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Czwartek 11 lutego godz. 19:00.

Spotkanie o japońskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Poniedziałek 22 lutego godz. 20:00.

Dlaczego córka wychowywana jest jako chłopiec? O tradycji Bacha Posh w Afganistanie – bezpłatne spotkanie online

Wtorek 23 lutego godz. 16:00.

Spotkanie o koreańskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Środa 3 marca godz. 17:00.

Bezpłatne spotkanie o języku paszto: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Piątek 5 marca godz. 17:30.

Spotkanie o koreańskim: dowiesz się, jak wygląda nauka tego języka, dlaczego warto podjąć się tego wyzwania oraz nauczysz się paru podstawowych zwrotów.

Środa 9 marca godz. 19:00.

Czy joga jest jak… pizza? Joga w Indiach i na Zachodzie – spotkanie online

facebook linkedin twitter search-icon