40 zł z ceny każdego kursu przekazujemy na pomoc dla podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia.

 

Oprócz promowania otwartości na inne kultury, chcemy promować otwartość na innych ludzi. Dzięki przekazywaniu części przychodów na cel charytatywny, zadowolenie naszych Kursantów, praca Lektorów i rozwój firmy przekładają się na realną pomoc potrzebującym. Dołączenie do dzieła Fundacji jest dla nas powodem do dumy. Dziękujemy jednocześnie Kursantom, że dzięki ich zaufaniu to wsparcie jest możliwe.

W jaki sposób pomagamy?

 

Środki są przekazywane na Program Skarbonka prowadzony przez Fundację Onkologiczną Alivia. Nawiązaliśmy współpracę z tą Fundacją, bo ich doświadczenie i wielokrotnie udowodnione skuteczne działanie są gwarantem najlepszego wykorzystania przekazanych przez nas pieniędzy. Więcej informacji o Alivii można znaleźć na ich stronie: www.alivia.org.pl

Ile przekazujemy?

 

Wsparcie przekazujemy Fundacji co miesiąc na podstawie ilości zakupionych kursów w danym okresie (40 zł z każdego kursu).

Od listopada 2018 przekazaliśmy ponad 20 tysięcy złotych.

Na co przeznaczane są środki?

 

Wspierany przez nas Program Skarbonka polega na dofinansowaniu lub sfinansowaniu leków oraz badań dla podopiecznych Fundacji. Decyzję o wyborze odbiorców pomocy podejmuje Fundacja, a nas informuje, na co przekazane darowizny zostały wydane.

facebook linkedin twitter search-icon