To spotkanie się już odbyło.
Jeśli nie miałaś/eś okazji w nim uczestniczyć, to nic straconego, bo spotkanie nagraliśmy.
Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony (przeniesiesz się tam szybciej, klikając przycisk „Zapisz się na spotkanie”), żeby otrzymać mailowo link do nagrania.

O spotkaniu

Bezpłatne spotkanie przez internet. Nie zobowiązuje do udziału w kursie.

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim osoby pełnoletnie, bo rozpoczynający się tydzień później kurs będzie dla nich dedykowany.

  • spotkanie odbywa się w grupie (nie jest to spotkanie jeden na jeden z lektorem)
  • poznaj lektora, przetestuj platformę
  • poznaj najważniejsze informacje o języku koreańskim
  • naucz się podstawowych zwrotów po koreańsku
  • poznaj garść ciekawostek kulturowych
  • spotkanie potrwa ok. godziny
  • po zapisie otrzymasz na maila dane do logowania

Prowadząca

Karolina Strupczewska

여러분 안녕하세요~ Mam na imię Karolina i jestem absolwentką koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie kontynuuję studia na poziomie magisterskim. W kwestii początków nauki nie jestem oryginalna – Koreą zainteresowałam się, gdy w 2017 roku zaczęłam słuchać k-popu. To wywołało efekt kuli śnieżnej: najpierw samodzielna nauka języka, następnie wybór studiów, a koniec końców kilkumiesięczny wyjazd do Korei. W 2023 roku odbyłam wymianę na Korea University w Seulu, podczas której miałam okazję zweryfikować swoją wiedzę i poznać oblicze Korei całkowicie inne niż to, które kojarzymy z dram i podręczników. Zajęcia chętnie urozmaicam różnymi anegdotami. Nauka koreańskiego to niewątpliwie ciekawe hobby, które ostatnimi czasy może też poszerzać perspektywy zawodowe ze względu na coraz większą liczbę umów nawiązywanych między Polską i Koreą. Język koreański jest też bardzo przystępny dla początkujących ze względu na łatwy alfabet oraz punkty wspólne z językiem chińskim i japońskim.
Zobacz najbliższe kursy grupowe z języków:

Zapisz się

facebook linkedin twitter search-icon