Spotkanie Konwersacyjne z języka arabskiego AR1.1

Zapisz się na spotkanie dla Słuchaczy uczących się według naszej Metody Kognitywnej. Utrwal i poszerz swoją wiedzę językową.

Dla kogo?

Spotkanie jest dostępne i bezpłatne dla naszych Słuchaczy uczących się arabskiego na poziomie pierwszym.

Jest to spotkanie o symbolu AR1.1. Spotkania Konwersacyjne odbywają się cyklicznie, więc możliwe, że spotkanie o tym symbolu już się kiedyś odbyło. Zachęcamy Cię jednak do udziału, nawet jeśli już uczestniczyłeś/aś w tym konkretnym spotkaniu.

Podstawowe informacje

  • Spotkanie potrwa 60 minut
  • Udział jest bezpłatny dla naszych Słuchaczy
  • Nagranie ze spotkania nie będzie dostępne
  • Zapisane osoby otrzymają plik pdf ze słownictwem oraz dostęp do fiszek online (z nagraniami po arabsku!)
  • Zachęcamy do czynnego udziału, ale możesz też uczestniczyć tylko słuchając (bez kamery i bez mikrofonu)

Dlaczego warto?

Wykorzystaj pełnię możliwości Metody Kognitywnej!

Uczysz się według naszej sprawdzonej Metody Kognitywnej, która pozwala na sprawne i trwałe zbudowanie umiejętności językowych po arabsku. Spotkania Konwersacyjne są tak przygotowane, żeby wspierać ten proces. Dokładnie zaplanowaliśmy materiał, który poznajesz podczas kursu, a tego typu spotkania idealnie do niego pasują.

Lepiej wykorzystaj Twoją dotychczasową pracę!

Poświęciłeś/aś już sporo czasu i wysiłku na naukę arabskiego – dołóż do tego jeszcze to spotkanie, a lepiej wykorzystasz swoją dotychczasową pracę!

Ćwicz to, co już potrafisz i zacznij mówić biegle!

Podczas spotkania będziesz dużo słuchał/a arabskiego i mówił/a po arabsku. Poćwiczysz słowa i zdania, które znasz z kursu lub które poznasz na przyszłych lekcjach. Dzięki praktyce lepiej zapamiętasz to, co już znasz!

Poszerz słownictwo!

Na spotkaniu pojawią się też nowe słowa i zdania, których nie będzie jeszcze na Twoim poziomie. W ten sposób poszerzysz słownictwo!

Wracaj do materiału ze spotkania przy pomocy pliku pdf i fiszek, które przygotowaliśmy!

Otrzymasz mailowo plik pdf z konstrukcjami, które się pojawiły. Pdf z podsumowaniem umożliwi Ci samodzielną powtórkę! Będziesz też mógł korzystać z fiszek online. Znajdziesz tam nagrania wszystkich słów i zdań ze spotkania.

Nie możesz czynnie uczestniczyć? Ucz się arabskiego tylko słuchając!

Jesteś zajęty/a i nie chcesz lub nie możesz aktywnie uczestniczyć w spotkaniu? Nie ma problemu! Zapisz się i weź udział na żywo, ale nie włączaj mikrofonu i kamery – możesz w ten sposób intensywnie osłuchać się z arabskim, nawet jeśli robisz w tym czasie coś innego.

 

Zapisz sie

facebook linkedin twitter search-icon